Aşk İtirafı

2.2K 139 25

Kerem çoktan kalkmış mutfakta neşeli bir şekilde kendine kahve hazırlıyordu. Annesi mutfağa gelip Kerem'in yanağına öpücük kondurdu ve "hayırdır, bugün pek bi mutlusun" dedi.

Zeynep yataktan kalkar kalmaz hemen üstünü giyindi. Çok neşeli bir şekilde aşağı inip annesini öptü. Demet "hayırdır kuzum ne bu neşe" dedi....

Zeynep sınıfa girdiğinde sırasının üstünde kırmızı kalp şeklinde bir kutu duruyordu. Üstünde  "günaydın gölyazı elması, seni seviyorum."  yazılı bir kağıt vardı. Zeynep notu okuduktan sonra salak salak sırıttı ve vakit kaybetmeden kutuyu açtı. İçinde en sevdiği çikolatalardan vardı. Çikolataları mutlu bir şekilde yerken o sırada Yağmur geldi.

Yonlar nee? 

Z: hiiiçç

Yağmur zorla Zeynep'in elindeki kağıdı aldı. "ooo kim bu gizli hayranın Zeynep Hanım"

Z: ne bilim ben. üstünde isim yazmıyor işte görüyorsun dedi bir çırpıda. Ve kağıdı hemen aldı.

Zeynep ve Yağmurun telefonuna aynı andan Keremden mesaj geldi. "hemen kantine gelin"

Kantine gidip masaya oturdular. Herkes ordayken birden Kerem gelip Zeynep'e arkadan sarıldı. Zeynepte dahil olmak üzere herkes şaşkınlık içinde Kerem'e bakıyordu.

K: bence gizlememizin anlamı yok. dedi Zeynep'e bakıp gülerek. Zeynep artık benim kız arkadaşım. der demez, masadan "ohaa, yok artık" sesleri yükselmeye başladı. 

C: ben demedim mi size o dansın sonucu böyle olur diye. Alın işte bakın nolduu. deyince Kerem ve Zeynep utanmış gibi birbirlerine bakıp güldüler.

Y: demek Zeynep'in gizli hayranı senmişsin...

Zeynep ayağa kalkıp Kerem'e sarıldı. O kadar mutlu hissediyordu ki onun yanında kendini... Bir daha asla bırakmak istemiyordu. Mutlulukları bozulmasın diye dua ediyordu. Zaman dursun ve biz hep böyle kalalım diye geçirdi içinden... 

Kerem ise bunlardan farklı birşey düşünmüyordu... 

HİKAYELERİMİ MECBURİYETTEN KISA YAZIYORUM. ÇÜNKÜ AKLIMA PEK BİRŞEY GELMİYOR ACEMİYİM BİRAZ :D VE BU ARALAR ÇOK YOĞUNUM. KUSURA BAKMAYIN..

Kapıdaki YakışıklıBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!