Valetaja, valetaja, valetaja. Kellelt sa seda küll õppinud oled?

43 5 0

Avasin vaevaliselt silmad ja mu kohal olid kolm mures nägu. ,,Hodge, ta ärkas'' hüüdis naine kes eile ta nime küsis. ,,Kes te olete?'' küsisin vaevaliselt. ,,Isabelle ehk Izzy, see on mu vend Alex ja see on meie kasuvend Jace'' tutvustas Izzy. Surusin endale naeratuse näole ja vaatasin ringi. Seal oli palju voodeid. ,,Ma tõin sulle mõned riided, Hodge tahab sinuga rääkida!'' ütles Izzy riideid ulatades. ,,Kes on Hoge?'' tekkis küsimus. ,,Heh, ta on New Yorgi instituudi juhataja'' vastas blond. Ma panin riidesse ja suundusin nende järgi raamatukokku.

,,Meie külaline ärkas ka lõpuks ülesse'' hakkas Hodge jutuga. ,,Sa näed välja täpselt nagu su ema'' jätkas ta. Mu suule ilmus vildakas vihane naeratus mille sundisin suureks üllatuseks. Meil ei olnud musta juuksevärvi mis tähendas et mu juuksed said punaseks ja mul olid rohelised läätsed. ,,Oi, kas ta on siin?'' küsisin kui viimane idioot. ,,Ei, kas tead sul on vend keda ta siit maailmast eemale hoiab. Aga kui ta sellest teada saab ss tulevad nad siia? Kellega sina elasid?'' Shit, ma oleksin täiesti pekkis kui ta tuleks. Ta teab et elan isaga. Hmm kellega ma elan...,,Peretuttavatega'' ,,Okei, ma ei taha ehmatada aga kui sa veel ei tea siis su isa on Valentine Morgenster'' Ma tegin üllatunud näo ja surusin end nutma. ,,Issand jumal, k-kuidas?'' ma ladusin aina uusi valesid lauale. 

Peale vestlust ma tõin korterist asjad siia. Ma joonistasin just kui sisse sadas Izzy,,Noh, mis passid. Riidesse hop-hop. Meil on pidu'' Ta lahkus toast ja ma jõllitasin ust kust ta lahkus. Kehitasin õlgu ja sorisin kotis. Leidsin kleidi mis oli põlvedest kõvasti ülespoole ja lahtise dekolteega, kus olid kristallid. See oli musta värvi koos hõbedase helkega. 

Tegin suitusilmad ja lisasin veripunase huulepulga. Uhh, hot kitty. :D Ma läksin tegin endale veel lokkid ja panin jalga tumepunased platvormid. Koputasin Izzy uksele ja lahti tehes pidi ta pikali kukkuma. ,,Wow, oled see ikka sina Clary?'' Ma naersin selle peale ja läksime alla poisse ootama. 

Lõpuks olid ka nemad seal. Pidu toimus Magnus Bane'i juures. ,,Mh, Nephilini lapsed.'' lausus valvur laisalt. Jace tegi ruuni mida valvur jõllitama jäi. Seal oli suur pidu. Allilmlased olid kõikjal. Mul läheb vist süda pahaks. Aeg mis olin veetnud deemonite seltsis tekitas tunde, et musitaks praegu neid kõiki. Õak allilmlased on rõvedad. Ma surusin õrna naeratuse näole, et neile rõvedust mitte paljastada. ,,Lahe pidu või mis?'' küsis keegi meie tagant. Magnus Bane. Saatsin talle oma kuulsa irve, mille pärisin isalt. Ta silmad olid nüüd pilud. ,,Ma sooviksin selle daamiga siin rääkida...privaatselt'' ütles Bane osutades näpu minule. Kõik läksid tantsima ja mina järgnesin sortsile. Ta pilgus oli viha. ,,Mida Valentine tütar siit otsib?'' küsis ta. ,,Hmm, tulin teistega kaasa kes arvavad, et olen oskamatu algaja. Ja minuga niimoodi ei räägita allilmlane!'' laususin viimast sõna sülitades.  ,,Aitab! Välja siit majast.'' lausus ta mind tagant lükates. ,,Tead ma räägin isale ära siis kui ta allilmlasi hävitab, on sul rõõm esimene olla'' vastasin. Ta turtsatas. Ma ütlesin teistele, et mind visati välja ühe 'õnnetuse' pärast. Nad ei hakanud pärima ja niimoodi ma läksin. Leidsin mingi maapealsete söögikoha. ,,Emm, ma võtan juustuburgeri, coca ja mcflurry'' vaatasin menüüst. Ta noogutas iga asja peale.

Ootasin sööki päris kaua, ma olin ninapidi joonistusplokis. Järsku kuulis kuidas keegi teisele poole lauda maha potsatas. Mu pea tõusis järsku.

,,Sorry, kas ma võin siia istuda, teised on kinni?'' küsis pruunipeaga ja roheliste silmadega poiss. Ma noogutasin ja ulatasin maapealsele käe. ,,Clary Fray'' laususin laisalt tahtmaks ta kohe maha lüüa kuid pidin siin viisakas olema nagu isa ütles. ,,No way, mu nimi on Jonathan Fray'' Shit, ma olen pasas. ,,Eeh, toore um i guess. Nagu me oleme siis õde ja vend või?'' küsisin. Ta noogutas reipalt ,,Ma arvan''

,,Tule minu poole ja tutvu umm...meie? emaga'' ta pakkus. Kuidas keegi saab nii kiiresti tõsiselt uskuda, et me oleme õde ja vend. Perekonna nimesid on paljudel samul. ,,Muidugi'' vastasin fake smilega.

Me jõudsime väikse majani. ,,Tule'' kutsus ta. Ma skännisin maha ja sisenesin. ,,Ugh, uks on lukus. Tule meil on allkorrusel naaber.'' Me sörkisime alla ja Jonathan koputas. ,,Oi Jon sina ja kes see neiu on'' küsis ta Joni seljataha piiludes. Mind nähes ta tardus, saatsin talle oma irvituse ja astusin tema juurde. ,,Clary Fray, arvatavalt Jonathani õde'' vastasin kähku. Ta noogutas ja lasi meid sisse. Ma nägin ilusaid kaarte. Ühel neist oli surmakarikas! Ooh, mu emme ei osanud mind vist oodata. Isa saab kohe minu üle uhkeks. Salaja võtsin selle kaardi ja pistsin põue. ,,Oi siin see ongi, palun Jon'' ulatas tädi talle võtme. 

Ta avas mulle ukse ja mulle paiskus näkki allilmlaste lõhn. Fuii. Ta tegi mulle teed ja siis astus sisse üks isik keda ma ei oleks soovinud. Mu ema. Ta kallistas Joni rõõmsalt ja Jon seletas minuga kohtumist. Kui ta mind nägi oleks ta peaaegu kokku kukkunud. ,,Kuidas sa siia said?'' küsis ta. ,,Isa ütles, et sina ja allilmlane olevat New Yorki kolinud ja siis kohtasin ma teda! Aa ja kui sa ei tea ss ma ütlesin Hodge'le, et ma elan peretuttavatega ja mu perekonna nimi on Fray, niiet ma ei soovita sul midagi öelda või ma pean midagi ette võtma'' vastasin. ,,Okei, mis allilmlased ja muu jama. Seletage!'' ütles Jon. Ma naeratasin emale,,Oi, ta ei teagi veel või. Räägi kõik ära'' julgustasin ma. Ta jutustas talle ss kõigest. Aaa ta nimetas mu isa tõpraks ja deemoniks. Ta ei rääkinud minust kui deemonist. See oleks liiga suur šhokk. Ta kuulas ja lõpuks sai ta sõnad suhu. ,,Niisiis mu isa on halb tõbras kes kutsub koos mu õega deemoneid välja? Ja mina olen varjukütt?'' küsis ta. ,,Hei, minul ei ole veel neid lubatud välja kutsuda, pealegi pole meil surmakarikat'' ma valetasin selle viimase kohta.  Siis jõudis allilmlane

Surmav arsenalRead this story for FREE!