I. Kapitola- Začiatok lásky s nečakaným prekvapením

30 1 1

I.        Kapitola- Začiatok lásky s nečakaným prekvapením

„Bolo skoro ráno a ja som rozmýšľala ako ďalej keďže som sa s Nicom rozišla, čo bude so mnou ďalej. Santos je milý, ale k nemu zatiaľ nič necítim alebo neviem o tom ako to vlastne je. Musím to zistiť. Viem, že Santos má najradšej, proste ma miluje. Ja mu zatiaľ nechcem dávať nádeje, pretože nechcem ho zraniť. Ale keď sa budem takto trápiť tak sa zraním sama. To tiež nechcem. Neviem čo mám robiť, ani len netuším.“ pomyslela som si. „Vstávajte“ zakričala som. Mojim krikom som zobudila Robertu aj José. Roberta nebola veľmi nadšená a tým ako som ich obe zobudila, ale čo som s tým mohla urobiť. Škola začínala o chvíľu a ak by sme neprišli načas Julia by nás zaškrtila. „Dobre, dobre veď už idem.“ povedala Roberta. Ja som sa rýchlo obliekla do uniformy a pripravila som si veci. Za ten čas sa pripravili aj Roberta a José. „Ideme?“ opýtala sa zvedavo José. „No dobre tak už poďme, lebo prídeme neskoro a Julia i Gaston budú robiť cirkusy. Už sme boli skoro v cieli. Cieľom bola pravdaže naša trieda. Keď sme vošli dnu Santos tam už bol. Milo mi povedal „AHOJ!“ a ja som mu odzdravila.

           Ešte skôr ako prišla Julia som mu napísala a hodila lístoček, v ktorom som mu toto napísala: „Ahoj Santos. Po hodine sa musíme stretnúť. Musím ti niečo povedať.“ Po hodine sme spolu šli na chodbu. „Vieš Santos... je to pre mňa ťažké! Ako dobre vieš pred nedávnom som sa rozišla s Nicom, pretože už to nebolo to čím to bolo predtým. Ja som totiž zistila, že príčinou mohlo byť aj to, že ťa milujem, len si to nechcem priznať.“ toto som mu otvorene povedala. „Vieš Lupita ty najlepšie vieš, že ťa milujem a ani to neplánujem ďalej tajiť. Chceš so mnou chodiť?“ opýtal sa ma nečakane. „No tak teda dobre. Mohli by sme to teda vyskúšať, ale chcem aby si vedel, že ak to náhodou nebude fungovať tak dúfam, že mi to odpustíš. Súhlasíš?“ „Súhlasím.“ Nakoniec sa ku mne Santos priblížil a pobozkal ma. Bola som v siedmom nebi. Vtedy som pochopila, že ho naozaj milujem. Spolu sme vošli do triedy a usmievali sme sa na seba. Keď nás zbadali Roberta a José skoro im oči nevypadli.

          Hneď so mnou prišli a pýtali sa čo je nového a či im niečo neušlo. Všetko som im vyrozprávala. Boli z toho veľmi šťastné a ja ešte viac. Večer po mňa ešte prišiel Santos a doniesol mi darček. Bola som z neho veľmi nadšená. Boli to dva prívesky. Jeden má on a jeden ja. Na znak našej začiatočnej lásky, ale dúfam dlhej a krásnej lásky. 

G+SRead this story for FREE!