Over Again 38.Bölüm : Hazırlıklar

1 Ay Sonra...

Harry: Mitchie şu lanet sopaları bana verir misin?!

Mitchie: Hahaha Styles bana mı seslendin?

Harry: Evet Bayan Payne! 

Mitchie: Daha evlenmedim! 

Harry: Eninde sonunda evlenmeyecek misin? Ver şu sopalarıda kalkıyım...

Mitchie: Onlar sopa değil canım değnek!

Cox: Çocuklar dalaşmayın biraz sonra gelir herkes...

Harry'e dil çıkartıp istediğinde alabilecek olduğu önünde duran değnekleri ona uzattım. O da pis sırıtışlarıyla değneklerini koltuk altına alarak kalktı. Ondan değnek yememek için hızlıca annemin yanına gittim. Her yer yemekle dolup taşmıştı. Çünkü misafirlerimiz geliyordu. Misafir dediğim Liam'ın ailesi ve çocuklar... Kısacası istemek gibi bir şey olacaktı. İçimdeki heyecan mıdır yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama beni yiyip bitiriyordu. Ellerimin titrediğini hissediyordum. Ben dalmışken popoma bir değnek yemiştim bile... Hızla arkama dönüp koşmaya 'çalışan' Harry'nin peşinden gittim. Tam onu yakalamışken zil çaldı.

Cox: Mitchie kapı! 

Harry: Evet Mitchie kapı....

Ellerimi belime koyup söylendim. Sonra hızlıca kapıya gittim. Arkamdan Harry'nin kahkahalarını duyuyordum. Derin bir nefes alıp kapıyı açtım. Herkes gelmişti. En önde Liam ve ailesi vardı. 

Mitchie: Hoşgeldiniz buyrun...

Liam'ın annesi ve babası gelmişti. Ablaları yoktu. Onlar içeri geçtikten sonra Liam ile karşı karşıya geldik. Elinde en sevdiğim renk olan pembe ve en sevdiğim çiçek olan zambaklar vardı. Takım elbiseli haline bayılıyordum. Sakallarını kesmemişti ve saçları her zamanki gibi yukarı doğruydu. Kasları sanki takım elbiseyi yırtacakmış gibi duruyordu. Bu da beni tahrik ediyordu. Topuklu giydiğim halde yükselip dudaklarına küçük bir öpücük bıraktım. Kapıdan çekilip yanımda durdu. Arkadan Louis, Zayn ve Niall geliyordu. Onlarda takım elbise giymişti. Hayret... Aslında Harry bile takım elbise giydiyse sorun yok. Hepsini teker teker kucaklayıp salona gönderdim. Bu zor oldu çünkü hepsinde birer değnek vardı. Liam'ı ben tutuyordum. Kapıyı kapatıp Liam'ın belinden tutarak onu salona götürdüm. 

 Liam ile ikili koltuğa oturduk. Etrafı süzmeye başladım. Herkes mutlu görünüyordu. Niall bile... Bu beni daha da mutlu etmişti. Son 1 aydır yüzüm hiç asılmamıştı neredeyse... Niall ve Liam'ın eskisi gibi olduğunu görmek harikaydı. 'Sen öyle san.' Tamam. Bu da neydi? 'Benim salak iç sesin.' Ne diyorsun be? 'Diyorum ki sen Niall'ı mutlu sanıyorsun ama içten içe yıkılıyor.' Hayır hiçte öyle değil! 'İyi sen bilirsin.' Salak iç sesimi susturup Niall'ın mutlu olduğuna odaklandım. O sırada elimi Liam tuttu. Hızla kafamı ona çevirdiğimde bana o tatlı bakışıyla sırıtıyordu. Bende karşılık verip sırıttım. Beni ayağa kaldırdı. Herkes bize bakıyordu.

Liam: Sana doğru düzgün evlenme teklifi edemedim... 

Cebinden çıkardığı yüzük kutusunu açtı ve diz üstüne çöktü.

Liam: Belki çok klasik bir evlenme teklifi ama... Benimle evlenir misin?

Çok şekerdi ve dayanamıyordum. 

Mitchie: İstersen on kere sor hepsinde evet derim! Evet! 

Yüzüğü parmağıma geçirdikten sonra dudaklarıma yapıştı. Onu seviyordum. Her şeyiyle... Ayrıldığımızda alkış sesleri yükseldi. Gülümseyerek onlara döndük. Birden herkes ayaklandı. Ardından sarılma ve tebrik kısmı başladı. İlk anneme sarıldım. Ardından Harry'e ve Liam'ın anne babasına. Son olarakta Niall, Louis ve Zayn... Bu kısmıda geçtiğmizde annem gülümseyerek beklediğim cümleyi söyledi.

Cox: Yemek hazır herkes sofraya... 

Hep birlikte yemek odasına geçip büyük sofraya yerleştik. Yemeklerimşizş yedik. Sohbet ettik.

Telefonumun çalmasıyla oturduğum yerden kalkıp yukarı çıktım. 

Mitchie: Efendim...

X:Merhaba Mitchie

Mitchie: Siz kimsiniz?

X:Bu önemli değil. Önemli olan evlenmemen gerektiği...

Mitchie: Pardon anlamadım? Neden evlenmemem gerekiyormuş?

X:Bak Mitchie eğer beni dinlemessen felaket olur...

Mitchie: Senin kim olduğunu öğrenmezsem güvenemem...

X:Eğer benim kim olduğumu öğrenirsen hiç güvenmezsin. Neyse dikkatli ol Mitchie.

Mitchie: Dur-

Telefon kapandı. Kimdi bu şimdi. Herhalde hayranlardan biriydi. Çünkü Liam ile eveleniyordum. Şimdiden antilerim olmuştur herhalde. Önemli değil diye düşünüp aşağı indim. Herkes ayakta birbirleriyle vedalaşıyordu. Misafirler gidiyordu. Hemen aralarına daldım. İlk tuttuğum kişiye sarıldım. Zayn'i yakalamıştım. Gülerek vedalaştıktan sonra Louis ve Niall'a aynı anda sarıldım. Onlarıda uğurladıktan sonra Liam'ın anne ve babasına veda ettim. Hepsi evden çıktıktan sonra Liam gitmemişti. Belimden tuttuktan sonra Harry ve anneme döndü.

Liam: Eğer müsaitseniz yarın gelinlik ve düğün salonu bakmaya gidebiliriz. Annem size katılmaktan onur duyar Bayan Styles. 

Cox: Tabi Liamcım.

Liam: Şimdi eğer izin verirsen Harry Mitchieyi alıyorum...

Harry: Ah tabi siz eğlenin ben yatacağım zaten

Gülerek Liam ile evden çıktıktan sonra arabaya bindik.

Mitchie: Evet nereye gidiyoruz?

Liam: Eve

Mitchie: Hangi eve?

Liam: Bizim evimize

Gözlerimi kocaman açıp Liamın boynuna atladım.

Liam: Kutlamayı evde yaparız Mitchie şimdi araba sürmem lazım

Yanağına sulu bir öpücük kondurup gülümseyerek dışarıyı izlemeye başladım. Vay be aile kurmaya sadece 2 gün kalmıştı. Evim, kocam her şeyim tamamdı. Artık buradan geri dönüş yoktu. Zaten geri dönmek isteyen kim?

Ev biraz şehir dışındaydı herhalde. Bir yola girdiğimizde bu yolu tanıdığımı fark ettim. Orman yoluydu burası!

Durduğumuzda iki katlı küçük ama görkemli bir eve gelmiştik. Arkasında ormanın tüm güzellikleri görünüyordu. İşte hayatımı getireceğim eve gelmiştim. Hızla arabadan inip Liamın koluna girdim. Anahtarı sallayarak gösterdiğinde elinden kapıp anahtar deliğine soktum. İçeri girdiğimde ev dışından göründüğünden daha büyüktü. Birden gözlerimi iki büyük el kapadı.

Liam: Şimdi sana bir sürprizim daha var.

Beni belimden tutarak yürütmeye başladı.

Liam: Dikkat merdiven var

Yavaş yavaş yukarı çıkmaya başladık. Merdivenler bittikten sonra biraz yürüdük. Durduğumuzda bir serinlik hissettim. Liam gözlerimi açtığında balkondaydık. Balkonun tam ortasında ise küçük bir masa ve mumlar vardı. Elimden tutup masanın yanına gittik. Liam şarabı açıp bardaklara doldurdu. Bardağı yukarı kaldırıp beni kendine çekti.

Liam: Yeni karım ve evimize... 

Evet işte başlıyoruz... Yeni hayata merhaba... Bakalım düğünüm nasıl olacak?

ÖZÜR DİLERİM HERKESTEN! EVİMİZ İNŞİAATTA VE BİLGİSAYARIMI YENİ KURDUM...Lütfen affedin :( Yeni bölüm hızlı gelecek söz... Lütfennnn :( Bu arada lütfen yorum yapın... Yorumlar çok az... 

Over Again [ Niall Horan & Liam Payne Fanfic ]Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!