ᵜᵜᵜ Final ᵜᵜᵜ

3.2K 206 105

ᵜᵜᵜ Pure Blissᵜᵜᵜ

 

Geldik finale.

Ne zaman başlamıştım tam olarak hatırlamıyorum ama aylar oldu işte.

Bütün bu süre boyunca burada olan herkese, oy veren yorum yapan çok sevgili okuyucularıma, IWALY’ i yeni keşfeden okuyucularıma, her tıkanıp kaldığımda bana yardım eden Selin’e, bana burada yayınlamak için bitmesini beklememi söylemeyen Dilruba’ ya, Aylar sonra da olsa sonunda okuyan Mgltem’ e, yazmam için bilgisayarın başından kalkan kardeşime teşekkür ediyorum gdfhsdh.

Bunca zaman benim bekletmelerime katlanan onca insan seviyorum sizi. 22K oldu 12 bölümde, bu kadar olmasını bekliyordum desem yalan olur.

Dorinda bilinçaltıma fena halde işlemiş ya. neyse gdhgjhgfj

Bu kısmı uzatmıyorum ve söyleyeceklerimi birkaç gün içinde yayınlayacağım nota saklıyorum.

Multimedya’ da çok harika bir şarkı var dinleyin. Ben yazarken onu dinliyorum.

 

 

 

6 Mayıs 2015 Çarşamba

 

let's get rich and build our house on a mountain

Hadi zengin olalım ve bir dağın üstüne kendi evimizi yapalım

making everybody look like ants

Herkes karıncalar gibi görünsün

from way up there, you and I, you and I, you and I,

Oranın üstünden, sen ve ben, sen ve ben, sen ve ben,

Zayn Malik

 

Sadece bir haftadır evden uzaktayım. Kızımdan ve sevgilimi sadece bir haftadır görmüyorum ve seslerini ise iki saattir duymuyorum ama içimde öyle büyük bir özlem var ki. Ve eve yaklaştığım her metrede göğsümde hoş bir kıpırtı var.

Dorin anahtar sesini duyduğunda kapıya koşacak, Violet’ e onun arkasından koşuşturacak. Anahtarı elimden bir kenara atmaya fırsat bulamadan Dorin’ i kucağım alacağım ve etrafımda döndürdükten sonra tek kolumla sıkıca tutup Violet’ in dudaklarını öpeceğim. Diğer kolumu da ona sarıp aile kucaklaşması yapacak ve sonra, dakikalarca kımıldamadan dikileceğiz.

İki katlı ve oldukça sevimli bir ev almıştık. En büyük oda Dorin’ indi. Bir ton oyuncağı, çeşit çeşit boyalarına istediği zaman ulaşabilmesi için bir duvarın önünde yerde diziliydi. Onun boyuna göre yapılmış bir iki tuval ve kocaman bir oyun evi kuruluydu odasında. Oyun evinin duvarları Dorin’ in resimleriyle doluydu. Her şeyi annesinin evimizi dekore ederken kullandığı yüz ifadesiyle çizmişti duvarlara.

Violet geri çekildikten sonra koşa koşa onu odaya sokacak, yatağına yatırıp gıdıklayacaktım ve biraz baş başa baba-kız zamanı geçirecektim.

Ev önümde belirince göğsümde tepinip duran heyecan daha da büyüdü ve boğazımın kurumasına neden oldu.

Arabayı park ettikten sonra hızlıca kapıyı açıp indim. Kilitlemek için arkamı bile dönmeden omzumun üstünden elimi uzatarak tuşa bastım ve kapıların kilitlendiğine dair o sesi duydum.

i will always love youBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!