Hastahane

88 5 0

Heather

Kapı sesini duyunca bilgisayardan kafamı kaldırdım. Xavier ceketini çıkarıp koltuğun üstüne bıraktı ve yanıma oturdu. Derin bir iç çekerek kafasını omzuma koydu. Elini tuttum.

- Eee, nasıl gitti?

Hafifçe boynumu öptü.

- Sıkıcı...

Yan gözle ona baktım.

- Kız?

Sırıttı.

- Annem caymış galiba...

Bende sırıttım. Sonra yavaşça kucağına oturdum. Gülümseyerek saçlarımla oynadı. Kollarımı boynuna doladım.

- Bu akşam burada kalıyorsun değil mi?

Saçımı parmaklarına dolayıp bıraktı.

- İstersinde kalmam mı?

Uzanıp onu öptüm. Beni kalçalarımdan yakalayıp iyice kendine yapıştırdı. Ellerimi saçlarına geçirdiğimde birlikte öpüşerek sallanıyorduk. Xavier'ın ereksiyonunu hissetmeye başladığımda bir inilti koyverdim. Anında boynumu öpmeye başladı. Gömleğinin düğmelerini çözmeye başladım. Gömleğinin önü tamamen açılınca ellerimi göğsünde gezdirmeye başladım. Xavier derin derin nefesler alıyordu. Elbette o da bu bölgelerde duyarlıydı. Gay ilişkileri olmuştu. Aklıma gelen fikirle sırıttım ve göğüs uçlarına hafifçe dokundum. Anında sertleştiler. Hafifçe göğüs uçlarıyla oynamaya başladığımda Xavier inledi. Bu ondan duyduğum iniltilere göre çok daha inceydi. Kıpkırmızı olarak elleriyle yüzünü gizledi. Ellerini tuttum.

- Utanma...

Ellerini hafifçe yüzünden çektim. Bana bakarken hala utangaç görünüyordu. Onu hafifçe öptüm. Elleri yavaşça benim göğüslerime kayarken inledim. Ve telefon çaldı.Evet, telefon! Xavier iç çekerek telefonunu açtı.

-Evet?

Bir süre telefondaki işiyi dinledi.

-Tamam, 15 dakikaya oradayım...

Soru soran bakışlarımı ona diktim. İç çekti.

- Babam fenalaşmış, hastehaneye gitmeliyim...

Kolunu sıktım.

- İstersen bende geleyim?

Gülümseyerek elimi tuttu ve öptü.

- Gelebilirsin...

Birlikte hemen hazırlanıp çıktık. Xavier yol boyunca sessizdi ve elimi sıkı sıkı tutuyordu. Bu babasının ilk rahatsızlığı değildi herhalde. Hastahane'nin girişine geldiğimizde büyük bir basın topluluğu kapıdaydı. Eh ne de olsa Salwey'ler önemli bir aileydi. Tam bir magazin kaynağı bir de. Xavier'la birlikte hastahaneye yürürken bir kaç basın mensubu bizi farketti. Ve elbette benide Xavier'ıda tanıdılar. O gecelerin adamı (kısa süre önce öyleydi yani şimdi hele bir yapsın piç) bense meslektaşaları tarafından dengesizlikle suçlanan genç bir dahiyim, bir kaç yüz defa haberim yapılmıştı. Neyse onlar sinir bozucu sorularına başlarken son hız hastahaneye girdik. O an dank etti. EL ELE TUTUŞUYORDUK. Dekan beni öldürecek! Xavier hemen annesi ve kardeşlerinin yerini öğrenip oraya doğru yola koyulmuştu. Birlikte içeri girdiğimizde o manyak, salak, gıcık kadın (Xavier'ın annesi yani) gayet sinirli bir tavırla bana baktı.

- Onun burada ne işi var?

Ben bu kadını siker, 36 yerinden bıçaklayıp, gelinlik, giydirip,kurda kuşa yem ederim! Xavier tepemin attığını anladı ve elimi sıktı.

- Heather'da babam için endişelendi anne...

Kadın 'hadi oradan' der gibi güldü.

- Tabi babana birşey olursa bölüme yapılan bağış kesilir ne de olsa...

Ben bu kadını bir sikerim, bir sikerim...

- Bayan Salwey cidden sizinle uğraşmak istemiyorum çünkü kalbinizi kırmak istemiyorum...

Sinirle Salak kadından olabildiğince uzağa oturdum...

ProfesörBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!