Započula som svoje meno od jednej z báb a už som vedela, že ma nič dobré nečaká. Zliezla som pomaly dole vážne pomaly aby som naťahovala čas. Nikdy som si to sexy spodné prádlo nemohla dať dole, lebo som nevedela, kedy budem musieť „pracovať“. Nenávidela som to ale inú možnosť som nemala. Išlo mi to aj keď som to robila s nechuťou. Zliezla som teda nakoniec dole. Pozrela som sa na ostatné baby a potom na chlapa, ktorý si mal jednu z nás vybrať. Modlila som sa aby som to nebola ja. Ale pravdou bol opak. Práve ja som sa mu zapáčila. To som nechcela ale bohužiaľ peniaze sa mi hodia hocijakým spôsobom. Oblízla som si pery a chytila ho za ruku a odvliekla hore do izby. Zhodila som ho na postel a snažila som hrať ako si to užívam a stále som sa flirtovane na neho usmievala. Mohol mať tak 35. Nevyzeral zle ale ani dobre. Bol nesympatický, tučný a poriadne nadržaný. Často krát sa už ostatným babám stalo, že sa s nimi vyspali a oni rýchlo zdrhli bez zaplatenia a tak som si od neho 600$ zobrala hneď a dala som ich do svojej krabičky na stôl. Obkročmo som si na neho sadla a s nechuťou som ho pobozkala. Nech sa to čim skôr skončí. Moje podvedomie plakalo. Rýchlo som mu pomohla sa vyzliecť a moje oči zaujali bod na stene nech sa nemusím dívať na jeho nechutné zarastené telo. Vyzliekala som si pomaly moje “oblečenie“ a mierne som na jeho rozkroku pohybovala panvou. Cítila som ako sa mu postavil. Držala som slzy v sebe a asi aj môj obed. Bolo mi z toho tak zle ale musela som sa pozbierať a nabrať všetkú odvahu a predstierať ako sa mi ľúbi. Dal mi dole moje krajkované slabo modré nohavičky a k tomu ladiacu krajkovanú podprsenku. Na tom som mala čierne priesvitné šaty, ktoré som si už dala dole. Vlasy som mala v drdole, ktoré som si rozpustila a tak som ich mala trochu brčkavé.

Si stračne sexy, vieš o tom?“ zašepkal mi do ucha.

Aj ty.“ zaklamala som a žmurkla na neho. Buď bol taký sprostý, že tomu uveril alebo to proste len nechal tak aby si mohol užiť. Rukou som mu prešla k jeho údu. Bože ten je malý- zase prehovorilo moje podvedomie.

Po tom ako som mu ho vyfajčila a bola rada, že je to už za mnou išla ďalšia časť. Ľahla osm si na postel a čakala až on sa dovalí na mňa s tou jeho veľkou váhou. Cítila som ako mi zviera hrdlo ešte z toho pred chvíľou. Vytiahla som zo šuplíka kondóm a dala mu ho na jeho kokot (strašne malý- zasmialo sa moje podvedomie). Trochu som sa tomu pousmiala a požmo tým mu dodala vačšie sebavedomie, že si to užívam ale len akože. Roztiahla som nohy a on ho do mňa vsunul. Skoro som to ani necítila. Začal robiť to čo “vedel“ a ja som predstierala vzdychy.

Mami ja inak nemôžem. Musím preč. Budem ti posielať paniaze neboj.“ povedala som mame a vybrala som sa s kuframi k dverám.

To tu budem sama? Otec sa už nikdy nevráti a ty to vieš a ty sa nevrátiš tiež.“ začala plakať. Objala som ju posledný krát a odišla von. Otec mi zomrel pred rokom a odvtedy to išlo s nami dolu vodou. Krátko po strednej a vysoká ma žiadna nečakala. Skúsenosti žiadne a len 200 dolárov vo vačku a smer Miami bordel ale o tom mama nevedela.

Bože. Otvorila som oči a zistila som, že je to len sen, že sa moja minulosť neopakuje. Hrozne sa mi uľavilo ale moj dych sa neukľudnil. Uvedomila som si, kde som a vlastne do akej situácie som sa dostala včera a v akej stále som. Spiaci Justin vedľa mňa a ja nahá. Zadívala som sa na neho. Konečne som mala možnosť si ho poriadne poobzerať. Neposedné, tak trochu vyležané hnedé vlasy mal do všetkých strán a na boku vyholené. Hrubé chalanské čierne obočie ale aj tak dokonalé. Zatvorené oči o ktorých som vedela, že sú orieškovo hnedé a dlhé čierne mihalnice na nich. Krásny tvarovaný nos a pod ním ešte krajšie pery, pre ktoré by každá zabíjala. Také plné a chutné ako sama už viem. Horná pera v tvare srdca a dolná, široká a plná. Vyzeral ako z photoshopu. Bielu perinu mal len do pol pása a tak som mu videla všetky tetovania, ktoré som si pri sexe nevšimla. Ruku mal položenú na jeho tehličkách a druhú mierne pokrčenú v lakti, ktorá bola na mojom vankúši a jeho dlaň blízko jeho hlavy. Najradšej by som sa na teba vrhla Justin Bieber.

Prepáčte, že to tak dlho trvalo mala som problém s pridávaním. Votes a komentáre by potešili :3 :)

Deeply Red (Justin Bieber)Read this story for FREE!