İsmi konulamamış hikaye

42 1 0

 Sanırım bir klasik olarak hikayeye veya yazdığım her ne ise açıklama ile başlamam gerekiyor. Ben de klasiklere uyayım dedim. Burada daha çok hislerimi dökeceğim bir günlük gibi ama bugün duş aldım şunu yaptım bunu yaptım gibi değil. Daha çok düşünceler ve hisler işte.

  İnsanları sevmiyorum. Ya da sevmek istemiyorum. Daha çok sevmek istemiyorum çünkü herkes gibi ben de çok değer veriyorum. Ama bana değer verildiğinde ise bıkıyorum. Çünkü ben bir insanım. Hepimiz aynıyız. Belki farklı hikayeler içindeyiz ama düşüncelerimizin şekli hep aynı. Tek fark bazılarımız bunun farkında. Zaman geçirmek için yapmadığım şey yok aslında. Forumdan foruma gezip tonlarca sekme açıp en sonunda okumaktan sıkılıp sekmeleri teker teker kapatıyorum. Oyun oynayayım keyfim yerine gelsin diyorum, olmuyor. Bu neden olmuyor? Çünkü aptal bilgisayarımın fanı bozuk ve ısınınca kapanıyor bende kafayı yiyorum. Sonra dizi, anime açıyorum, sıkılıyorum. Spor yapayım bari zayıflarım götü çok büyüttük diyorum, üşeniyorum işte.

 Resmen yaşam enerjimi tükettim, hatta yaşamak için sebep bulamıyorum ama intihar eğilimli değilim. Neden değilim? Çünkü kendimi seviyorum. Kendimi bu dünyada var olabilecek bütün güzelliklerden daha çok seviyorum ve hiçbir şey, hiç kimse beni kendimden vazgeçiremez. Belki kendime zarar veririm ama asla kendimden vazgeçmem. Çünkü ölmek istemiyorum. Cennet, cehennem ya da sonsuz karanlık hiçbiri umrumda değil. Ben burayı sevmiyorum evet ama ne olduğunu bilmediğim bir yere gitmek istemiyorum. 

 Hayatımda sevgi, şefkat istiyorum. Kim istemiyor ki? İlgi manyağıyım. Herkes gibi. Ama korkuyorum bıkmaktan. Bazen insanları üzdüğümde kalbim acıyor. Hak etseler bile üzülüyorum işte. Benim hissettiğimi neden onlar da hissetsin ki? Ama hissetsinler de istiyorum. Acıdan üzüntüden gebersinler, acı çeksinler, yerlerde sürünsünler istiyorum. Ama istememin ne faydası var ki? Bana katkısı ne? 

 Bu yazının sonunu getiremeyeceğim galiba, kafama sıkın arkadaşlar. Neyse devam edeceğim ben bu hikayemsi şeye. Tabi eğer beğenilirse. 

İsmi konulamamış hikayeBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!