Chapter 7. - Somewhere Between Dream And Reality

4.9K 49 4

Justin Bieber (20)

Kayla Noide (24)

Z pohľadu Justina:

Sedel som v škole. Všade okolo mňa znudene sedia spolužiaci a poslúchajú výklad v angličtine a ja si tak hovorím, že som mal radšej ostať doma. Som unavený a dnes stojí škola fakt za hovno. Vysoká by mala byť predsa záživnejšia.

Naraz mi niečo prešlo celým mojím telom. Dostal som ako sa hovorí husiu kožu, ako keby mnou prešiel elektrický prúd.

Kuknem sa na profesorku ako zaujato vykladá danú látku. Neni škaredá, pomyslím si. Milá, sympatická, tipoval by som tých 28 rokov a ten zadok, za ním by sa otočil, hádam, každý zdravý jedinec. Mohla merať tých 170 cm a mala hnedé vlasy s blond melírom. Dnes mala oblečenú červenú košeľu a čiernu sukňu, ktorá zvýrazňovala jej dlhé nohy.

Pozerám sa na ňu, ako stojí za katedrou a vykladá učivo...Občas sa pousmeje, niekedy si zas prejde prsty cez vlasy a hodí si ich za ucho. Až na tejto hodine som si všimol aká je to kosť.

Naraz zasa záblesk. Pred očami mi prebehlo biele oslňujúce svetlo, ktoré ma na chvíľu oslepilo. Znovu sa snažím zaostriť čo to bolo. Lenže jedine čo moje oči teraz zaostrili bola naša profesorka, ktorá stála síce za katedrou, ale mala už na sebe len čierne čipkované prádlo s podväzkovým pásom. Jej 4ky prsia "zamknuté" v podprsenke prosili aby som ich oslobodil.

Stojí pred nami v tom jej sexy spodnom prádle ako keby sa nič nedialo. Konečne si môžem prehliadnuť, čo je inokedy nemožné.

Pokožku má na pohľad veľmi jemnú, ľahko naberajúcu tmavý odtieň farby. Brucho je ploché a jasne vidieť, že dosť času trávi športom. Jej dlhé vlasy však zakrývajú prsia. Keď som už chcel jej nadvihnúť vlasy v tom zase blesk.

Ú znova to svetlo. Snažím sa zase zaostriť na profesorku, lenže tá už opäť stojí oblečená a prednáša na tému "Vydieranie v Rusku".

Začínam byť dosť nesvoj a uvedomujem si, že sex som nemal už pekne dlho.

A je to tu v znovu. Záblesk. Ona sedí na katedre, nohu má prehodenú cez druhú nohu, koketne nimi hojdá zo strany na stranu a jednou rukou sa pomaly hladí po stehne. Samozrejme je opäť v spodnom prádle.

Začína hrať podivnú hru. Ceruzku, ktoré má v pravej ruke si pomaly prikladá na pery...A začína tú ceruzku lízať...Jej vlhký jazyk krúži po ceruzke...Pomaly si ju zasúva hlbšie do pusy...

"Ách, keby toto radšej robila s mojím vtákom," pomyslel som si a naďalej sledoval, to čo je asi iba sen...

Pozriem sa okolo seba. Všetko je tak ako má byť. Všetci sedia bez duše v laviciach a robia sa, že pracujú alebo si niečo zapisujú.

Radšej sa pozriem späť na profesorku. Znova ten jej koketný úsmev, ktorý teraz venovala mne. Nohy sa jej "otvárajú" a špičkami prstov si dáva dole svoje lodičky. 

Pravá noha opäť prehodená cez druhú nohu, nezastavila sa a pokrčená skončila až na kraji stola. Teraz som už konečne mal krásny výhľad na jej mušličku a cez nohavičky som videl mokrú škvrnu.  

Aj keď je to nejaká diaľka, mohol som predsa vidieť aká je vzrušená. Cítim, že aj ja začínam byť pekne vzrušený. Ale ona si to nevšíma.

Pravá ruka jej s ceruzkou pomaly kĺže z pusinky, po brade do miest kde sa jej prsia tisnú k sebe. Ľavou rukou si zatiaľ vyberá z podprsenky prsia a hrá sa s nimi...Má tmavšie bradavky ale úžasné veľké bradavky. Mam strašnú chuť ich ochutnať...

My Bondmaid - Jednodielovky /JBFF/Read this story for FREE!