Jah, see päev on siis käes - Harry peab minema. Saatsime tüdrukutega nad lennujaama ja sealt edasi lennukile. Neil on oma eralennuk, mida me ka seest nägime. Seal on nii mugavad istmed et sure või ära. Meil hakkas just lõbus, kui juht tuli ja ütles et poisid peavad minema. Ma nutsin Harryl õla täiesti läbimärjaks (ma loodan et pahane pole). Harry saatis mind lennujaama ukseni (kus olid muidugi need directionerid) ja suudles mind (fännid hakkasid sel hetkel eriti kiljuma) veel hüvasti jätuks. "Harry kas ma tõesti ei saa kaasa tulla ? Ma eii suuda sind maha jätta." küsisin ma. "Ma ei usu, kuigi ma seda vääga tahaksin." ütles Harry magu hakkaks ta nutma. "Harry tule juba !!" karjus Louis lennukist. "Ja, ta kohe tuleb" karjusin ma talle. Louis muigi ootas vist Harrylt seda vastust , aga noh vahet pole ka.

Pärast pisikest vestlust pidi Harry ikkagi minema. Joostes lennuki peale, karjus Harry mulle : "Ma luban et helistan sulle iga õhtu !!". See oli vist ainuke asi mis mulle väga rõõmu tegi . 

Vaatasin kuidas nende lennuk õhku tõuseb. Kui äkki tuli mulle meelde et ma võtsin Harry telefoni ju enda kätte hoiule ja ma pole seda talle tagasi andnud. "Harry telo on minu käes?" ütlesin ma tüdrukutele. "MIDA??!!" karjusid nad mulle kooris. "Harry telo jäi minu kätte !?" ütlesin ma pisut kõvemini. "Oh god!!! " ütlesin ma nende eest. Mingi lennujaama töötaja tuli meie juurde ja ütles et me läheksime uksest sisse, kuna mingi lennuk pidi maanduma hakkama. Vaatasime aknast milline lennuk see on ja mida me nägime - see oli poiste lennuk. Tahtsime kohe välja joosta , aga see sama nõme töötaja takistas meid. Ta lasi meid alles siis välja kui Harry juba meie juurde oli jooksnud. "Sa ikkagi saad minuga kaasa tulla !!" ütles Harry üsna sellisel rõõmsa tooniga. "Sellepärast tulidgi? No ma mõtlesin et tulid oma telefonile järgi." ütlesin ma Harryle tema mobla näidates. "Aaa... ahjaa ma ju andsin selle sulle hoiule. " ütles poiss naerma hakates. "Aga vahet pole, tule nüüd ja võta oma sõbrannad ka kaasa." ütles ta nüüd eriti kiiresti. Ma viipasin sees uitavatele tüdrukutele et nad tuleksid meie juurde ja siis rääkisime kogu loo neile ka  ära. Jooksime siis koos lennukile.

See ol vist ainuke lennukisõit mis ei olnud jube või igav. Harry suutis lihtsalt terve aeg mul tuju üleval hoida. Ta rääkis meile oma kõige naljakamaid seikluseid (või mis iganes need ka poleks).

--------------------------------------------------------------------------------------

mul said mõtted otsa .... ma püüan õhtul veel kirjutada :D loodan et te pole pahased :) ja kui vead sees on siis süüdistage selles rongi või hobust nimega Praider :D enivei I lav ya guis :** xx

HommeRead this story for FREE!