Elu on ilus kui sa saad olla nii treda inimese kõrval nagu seda on Harry. Pidime 2 päeva seal O2 Arenal passima. Oli küll lõbus, aga parem tunne oli ikka sealt lõpuks välja saada.

Kui välja saime joolsime kohe koos hotelli ja otsisime kõik ülesse. Ma leidsin esimesena Hanna üles ja Harry leidis Nialli. "Miks te meid sinna arenale lava taha kinni jätsite??!!"  hüüdis Harry Niallile . "Umm... me mõtlesime et te läksite juba ära ja me jooksime teid otsima." vastas Niall. Harryle see ei sobinud ja ta lihtsalt kõndis minu juurde.  "Kuule..." alustasin ma juttu Harryga , kuigi ma isegi ei teadnud millest rääkida. "Mis on ?" küsis poiss. "Ummm... eee... äkki... eee... läheksime Londoni peale niisama jalutama ?" ütlesin ma täiesti mõtlematta. Harry ainult noogutas selle peale ja tiris mind kohe hotelli ukse poole.

Olime juba üsna kaugel hotellist. Päike hakkas ka juba vaikselt loojuma. "Kuule me pole väga kaugel London Eye-st . Äkki läheme viskame viimase pilgu Londonile ?" küsis Harry. "Oot , miks viimase ?" küsisin ma. "No ma ei oska seda sulle kuidagi kohe öelda."' sain ma vastuseks. Noogutasin talle ja siis jooksime London Eye peale. Astusime kohe esimesse kuplisse (või kuidas iganes seda ka ei nimetatta). Kui hakkasime kõrgemale tõusma , tuli Harry täpselt mu selja taha ja võttis mu  ümbert kinni ja sosistas mulle vaikselt kõrva : "Ma armastan sind !" . "Ma tean, ma armastan sind ka !" vastasin ma talle. "See on siis viimane pilk Londonile ." ütles Harry . "Miks see on siia viimane ?" küsisin ma . "No... tead... ma lähen poistega tuuriga edasi Iirimaale ... ma ei suuda sind lihtsalt maha  jätta ."kogeles ta. Ma vaatasin ainult aknst välja ja ei vastanud talle midagi. Tundsin veel kuidas pisar mööda mu põski alla voolas. "Ära nuta kullake. Ma luban et helistan sulle iga õhtu. Ma luban !" ütles ta peaaegu sosinal.  Ma pöörasin nüüd juba näo tema poole ja vaatasin talle otse silma. Harry pühkis mu pisarad ära ja suudles mind.

-------------------------------------------------------------- JEE !!! uus osa siis :D auto sõidud on ikka üsna igavad -.- kui vead on swes siis sorry sest auto räoge raputab !!

Love ya xx :*

HommeRead this story for FREE!