Elektrik kesintisi

371 39 27

Chen Ji Soo ' nun kolunu sinirinden sıktıgının farkında bile degildi. Ji Soo kolunu birden çekerek hızlıca yanlarından gitmişti. Chen Eda'ya sinirle bakmaya devam ederken başını saga sola dogru çevirip hiç bir şey söylemeden bardan çıkmıştı. Eda öylece Chen'in peşinden bakarken kendine gelip koşarak Chen'e yetişmeye çalışmıştı. Bardan çıktıgında Chen taksiye binip gitmişti.

Eda elini başının üzerine koymuş bir şekilde oradan oraya taksi arayıp duruyordu. Sonunda bir taksiye binip Chen'in bindiği taksiyi bulmaya çalışmıştı. Bulamayınca da  eve dönmeye karar vermişti.

***

Eve geldiginde üzerindeki tedirginliği atamamış bir şekilde kapıyı açmaya çalışıyordu. Takside Chen'i her aradığında suratına kapatmıştı. Eve girip kapıyı kapatıp taktığı şapkasını çıkarmıştı.  Arkasını döndügünde Chen'i koltukta ellerini dizinin üzerinde birleştirmiş öylece önüne bakarken buldu. Eda yutkunarak oldugu yerde durmuştu. Chen hiç bir şey söylemeden önüne bakmaya devam ediyordu.  Suratından ne kadar sinirli oldugu anlaşılıyordu. Uzun süre bir şey soylemeden oylece kapının önünde durmuştu.

(Eda): Arkandan iş çevirmiş gibi durdugumun farkındayım.. Ama bildigin gibi degil

Chen aynı şekilde bir şey soylemeden durmaya devam edince Eda konusmaya devam etmisti.

(Eda): Aramızdan çekilmesi için yaptım... Ona gitmeyecegini biliyordum.. Sadece gitmesi için bir anlaşma yaptım.

Chen önce kafasını kaldırıp sinirle bakmış sonra ayaga kalkıp bagırmaya başlamıştı.

(Chen): Ne demek anlaşma ya! Sen ne dediginin farkında mısın!? Ona gitmeyecegimi bilsen bile böyle bir şeyi nasıl yaparsın!?

Eda Chen'in bagırmasıyla birlikte yerinde sıçramıştı. Titreyerek öylece ona bakarken gözleri dolmuştu. Chen Elleriyle saçını  sinirle geriye dogru atıp ilk baştakine göre -her ne kadar yine bagırsa da- daha sessiz konuşmuştu.

(Chen): Sen bizim evliliğimizi ortaya attın!...

Diyerek Eda'nın yanından hızlıca geçerek evden çıkıp kapıyı çarpmıştı. Eda kapının çarpmasıyla tekrar  sıçramıştı ve birden yere çöküp aglamaya başlamıştı. Chen'in söylediği sözler, bagırması yetmişti...

Chen evden çıktıgında sinirle bagırıp arabasına tekme atmıştı. Emel ve Chanyeol un geldigini görünce arabaya binip hızlıca gitmişti...

***
3 gün sonra~

(Eda'nın ağzından )

3 gündür evde tektim. Evet evi terk etmişti. Her gece korkarak eve giriyordum ama başka bir yerde de olamazdım.  Eve her geldigimde onun da gelmesini bekliyordum. Zamana ihtiyacı varmış... sabretmekten başka yapacak bir şeyim yoktu. Bugun evde  korktuğumu her ne kadar ögren se de gelecegini artık düşünmemeye başlamıştım. Derin bir nefes alıp eve girmiştim. Küçükken akşam oldugu zaman, tek uyumaktan korktuğum için hiç akşam olsun istemezdim. Şimdi büyümüş ve hatta evlenmiş biri olarak evin lambalarını açarken kendime gülmeden edememiştim. Her gece evin bütün lambalarını açarak yatak odasına gidiyordum ve lambalar açık bir şekilde uyuyordum. Yatak odasının yolunu tutmuşken üzerimi çıkara çıkara odaya gitmiştim. Kıyafetleri yere atıp yataga uzanarak üzerimi örtmüştüm.

Birden elektriklerin kesilmesiyle gözlerimi kocaman açarak etrafı görmeye çalışmıştım. Kendi kendime tam zamanında yataga girdigimi düşünerek gözlerimi kapatıp uyumaya çalışmıştım. Susadıgımı fark ederek telefonun ışığını açıp komidinin üzerindeki sürahiyle bardaga su dökmeye çalışırken sonunda pes edip suyun bittiğini anlayarak bir elime sürahiyi diger elime telefonu alarak mutfaga gitmiştim. Kapıdan sesler gelmesiyle telefonun ışığını kapatıp iki elimle surahiyi tutarak merdivenlerin altına saklanmıştım. Korkuyla derin derin nefes alıp verirken yavaş yavaş ayaklarım titremeye başlamıştı. Telefonu yere atıp tamamen surahiyi tutmuştum. Kapının açılmasıyla nefesimi tutup iyice duvara yaslanmıştım. Gercekten eve hırsız girmişti ışıkla etrafına bile bakmıştı.
Hırsıza tek yapabileceğim şey kafasına surahiyi geçirmek diye düşünüp her ne kadar korksamda birden çıkıp surahiyle tam vuracakken kollarımdan tutmuştu ve bagırmam bir olmuştu. Birden ışıkların açılmasıyla Chen elinde surahiyle bana bakmaya başlamıştı. Gözlerimi kocaman açarak hiç bir şey söylemeden bakmaya başlamıştım. Chen üzerime bakıp kaşlarını çatmıştı.

(Chen): Sen hırsızı böyle mi karşılıyorsun!?

Dediginde üzerime bakmıştım.

İç çamaşırlarımla oldugumu unutmuştum

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

İç çamaşırlarımla oldugumu unutmuştum.  Kızararak boş boş bakmaya devam etmiştim. Bir anlık eve hırsız girdigini düşündügüm için hala titriyordum

(Chen): İyi misin?

Kendimi kötü hissettigim zaman birinin bir şey sorması bile yetiyordu ve gözlerim dolarak kendimi sıkmıştım.

(Chen): Konser bitti bende eve geldim.. elektrikler kesili diye de zile basamadım. Bir de uyuyorsundur diye

Diyip başka yerlere bakmıştı. Bir şey söylemeden kafamı sallayıp yatak odasına gitmiştim. Peşimden de Chen in geldigini anlayınca üzerime bir şey geçirmek için etrafa baktıgımda Chen'in beyaz gömlegini görür görmez üzerime geçirmiştim. Önüme geçip bir gömlege birde suratıma baktı. Sonra arkasını dönüp banyoya girdi. Neden bu kadar utanıyordum bir türlü anlam verememiştim. Üzerimdeki korku gitmişti. Chen in  Banyoya girmesiyle gülümseyerek arkasından bakmıştım. Artık gelmişti degil mi? Saçma sapan sevinme hareketleri yaparak yatak odasından çıkıp bagırmıştım. Orada bagırsaydım duyabilirdi...

***
Mutfakta su içip masaya oturup düşünmeye başlamıştım. Aslında beni affetmesi için bir "Özür dilerim" yeterdi.. Ama bende de onu söyleyebilecek bile cesaret yoktu.
Ne zamandır mutfakta oldugumu bilmeden kendi kendime oyalanmış sonra yatak odasına geri dönmüştüm. Odaya birden girince Chen'i beline havluyu baglamış ve başka bir havluyla da saçını kurularken görünce öylece kalmıştım. Normalde konserden sonra yaptıgı banyosu uzun sürerdi. Ve normalde onu bu şekilde görünce utanmazdım. Şimdi "ne oluyor bana ya?" Diye düşünerek içten içe kendime kızıyordum. Ben yere baksamda onun gözlerinin üzerimde oldugunun farkındaydım.

(Chen): Seni affetmem için özür dilemen yeterdi  biliyorsun degil mi?

Cevap vermeden öylece durmaya devam etmiştim. İçimden kendi kendime "evet" Diyerek. .

(Chen): Bende, sende onu söyleyecek cesaretin olmadıgını biliyorum

Diyerek yanıma gelmişti ve başımı kaldırarak suratına bakmıştım. Gülümseyerek ellerini belime koyup sarılmıştı. Kollarımı boynuna dolayıp kulagına fısıldamıştım.

(Eda): Özür dilerim... seni seviyorum ♡♡♡

Hala okuyucum kaldı mı bilmiyorum yanımda olanlara en içten sevgilerimle teşekkür ederim. Hikayeyi çok beklettigimin farkındayım ve bu yüzden bitirme kararı aldım. Diger bölüm final olacak...

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!