Chapter 27

23.4K 714 29

,,Ruže?" Zayn nadvihol svoje hrubé obočie a pristúpil bližšie. Odkaz od Harryho som skladala a bezpečne ho skrývala v dlani. Ako si dovolil mi posielať ruže? Nechápala som jeho opovážlivosť a ešte s takýmto odkazom.

,,Kto ti ich poslala Tara?" opýtal sa ma. Telo sa mi ihneď roztriaslo. Neznášam takéto situácie. Nie som človek, ktorý rozmýšľa v krízových situáciách s chladnou hlavou. Určite mu však nepoviem, že sú od Harryho.

,,Netuším," odpovedala som a skenovala Zayna pohľadom.

,,Akože nie? Nebol tam odkaz alebo niečo?" opýtal sa a vzal ruže do ruky. Odkaz som si ihneď strčila do zadného vrecka riflí a zamračene som sa pozerala na Zayna ako opatrne prehľadáva ruže.

,,Nič tam nebolo," zaklamala som a cítila som sa hrozne. Nechápem ako môžem takto klamať. Uvedomila som si, že je to všetko kvôli Harrymu. On ma núti robiť tieto neohľaduplné veci.

Za všetko môže on! Za môj zlý pocit. On to všetko spôsobil! Pokiaľ som nestretla jeho nemala som takéto problémy. Oveľa radšej by som sa skrývala pred pánom Sparksom než niesla takúto ťarchu v sebe.

,,Kto by ti posielal kvety? Musel to byť chlap, určite by ti ich neposielala žena. A je to niekto koho poznáš a takisto ten niekto vie, že máš priateľa," povedal zamyslene zatiaľ čo ja som ruže zobrala z ruky. Otočila som sa mu chrbtom a kráčala do kuchyne. Nenápadne som si k nim znova privoňala a neubránila som sa úsmevu. Nemala by som sa vôbec usmievať už len preto, že ruže sú od Harryho. Potrebovala som vedieť prečo mi ich poslal. To čo napísal do odkazu neberiem ako vysvetlenie a ani to nedáva žiaden zmysel. Možno si robí srandu. Hľadala som vázu, až som nakoniec nejakú našla. Zayn sedel v kuchyni pri stole, pričom skenoval ruže položené na stole. Napúšťala som vodu do vázy a položila ju na stôl. Vzala som ruže opatrne do ruky a vložila ich do vázy.

,,Ty sa naozaj usmievaš?" opýtal sa ma Zayn a ja som sa na neho pozrela. Dlane som položila na stôl.

,,Mám rada ruže," odpovedala som.

,,Tara?! Niekto ti poslal ruže, nevieš kto to bol, no nebol som to ja a ty sa usmievaš?" prekvapivo na mňa hľadel. Povzdychla som si.

,,Tak mi niekto poslal ruže. Nechajme to tak Zayn," mávla som rukou.

,,Čože? Teba ani len nezaujíma kto ich poslal? Mňa to teda zaujíma a keď zistím kto to bol, budem sa s ním musieť porozprávať," prudko sa postavil a ukazovákom pred sebou šermoval.

,,Zayn myslím, že na to aj tak neprídeme," povedala som.

,,Ale prídeme! Práve ma aj napadla jedna osoba," povedal a vložil si ruky vbok. Rozhodla som sa nereagovať. Mlčky som ho sledovala ako sa zamyslene pozerá na ruže.

,,Čo ak to bol Styles?" opýtal sa a pozrel na mňa. Snažila som sa nebyť nervózna. Bola som prekvapená z toho, že si Zayn okamžite vybavil Harryho. Zasmiala som sa.

,,Nie. Harry určite nie. Neznášame sa," zaklamala som, no časť z toho bola pravda. Neznášame sa.

,,Tara, už dávnejšie som ti vravel, že som si všimol ako po tebe pozerá," prekrížil si ruky na hrudi. Chvíľu som na neho mlčky hľadela, no nakoniec som pokrútila hlavou.

,,Nie, Zayn. Možno si si to len namýšľal. Harry sa na mňa díva všelijako, no nie tak ako mi ty vravíš," podišla som k nemu a ruky mu položila na hruď. Jemne som mu po nej prešla a on ma chytil za boky.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now