Sabah , ayaklı alarmım Jenna sayesinde 6:00 da uyandım.Soğuk su ile duş aldım.

üstüme

-Beyaz bir kazak,

Altıma

-Siyah bir pantolon

giydim.

Odanın kapısını açtığımda Waffle kokusunun tüm eve yayılmış olduğunu fark ettim.Çok güzel kokuyordu.Aşağı indiğimde Jenna çikolatalı Waffle lara sos döküyordu .Bende meyveleri yerleştirdim.Çok güzel gözükyordu.

Waffle larımız bittikten sonra evden çıktık

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Waffle larımız bittikten sonra evden çıktık.Dışarısı serin olabileceğinden dolayı üstüme koyu yeşil ceketimi aldım.Ayağıma da kahverengi botlarımı giyip arabaya doğru ilerledim.

Jenna da bordo bir kazağın altına siyah bir pantolon giymişti

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Jenna da bordo bir kazağın altına siyah bir pantolon giymişti.Ayağındaki beyaz adidaslarda kombinini tamamlıyordu.Yolda trafik olmadığından yarım saatte okula vardık.Aslında okula gitmek istemiyordum.Uyumak istiyordum.Pandalar gibi .Yatakta döne döne aksama kadar uyumak istiyordum.

Sınıfa girmeden önce dolabımdan kitaplarımı aldım.Jenna da benim dolabımın yanındaki dolabı aldı.Aynı sınıfta değildik.İkimzde sınıflarımıza girdik.O gıcık çocuk yerime oturmuştu.Ona sinirli bakışlarımı attım.Hiç aldırmadı.

Arka sirada bir yere oturdum.Ilk dersimiz kimya idi.Yanımda bir kız oturuyordu. İyi bir kız a benziyordu. Siyah saçları ve yemyeşil gözleri vardı.Gözleri büyük olduğundan çok dikkat çekiyordu.

-Merhaba dedi
-Merhaba diye karşılık verdim bende.

Ders çok sıkıcı geçmişti . Her zamanki gibi. Dersten çıkınca kızlar tuvaletine doğru ilerledim. İçeri girdiğimde duvardaki bir yazı dikkatimi çekti. İyice yaklaştığımda

"3_0_46_8"

Yazıyordu. Galiba bu benim kutumun şifresi idi. Mutluluktan havalara uçmuştum.Diğer derslere girmeden eve gittim. Jenna ilk günden okulu asmak istemediği için sonra geleceğini söyledi.

Eve ulaştığımda.Koşarak odama çıktım.Yatağımın altından kutuyu çektim.
Şifre yi yazdım ve bol olan yerlere baktım. Bütün sayıları denedim ama olmadı. Harf olabilirmiydi?

Yine sevincim kursağımda kalmıştı. Aşağı mutfağa doğru yavaş adımlarla ilerledim. Mutfağa girdim. Kendime Latte yaparken zil çaldı. Jenna olsa içeri girerdi çünkü anahtarı vardı. Korkarak kapıya doğru ilerledim. Delikten baktığımda kapıda kimse yoktu. Kapıyı hafifçe araladım. Yerde bir kutu duruyordu.

Etrafıma baktım. Kimse yoktu. Yavaşça eğilip kutuyu elime aldım. İçeri girdim . Kapıyı arkamdan kapattım ve kutuyu masanın üstüne koydum. Mutfaktan Latte mi alıp masaya geçtim. Bir bıçak alarak kutunun kapağını kestim. İçinde bir not vardı. Yine mi! Bıktım artık şu notlardan.!Diye geçirdim içimden.İçim dışım not olmuştu.Notu elime aldım yavaşça açtım. Notta bir telefon numarası vardı ve ;

-Mesaj için sadece bekle:

Yazıyordu.Bu da neydi şimdi?Biri benimle oyun mu oynuyordu yoksa ciddi birşey miydi?

Yukarı çıkıp yatağımın üstünde duran telefonumu elime geçirdim ve ekranına baktım.Ekranda bir numaradan mesaj gelmişti.Aşağı inerek numaaları karşılaştırdım.İkiside aynıydı.Mesajda;

-''3C0L46P8'' yazıyordu.Bu sefer tam olarak şifreyi bulmuştum.Canım ne kadar kutuyu bir an önce açmak istesede içimdeki ses Jenna yı beklememi söylüyordu.

Telefonumdan bir ses geldi.Bu ses mesaj sesiydi.Hemen telefonumu elime aldım ve gelen mesaja baktım.Jenna dan dı.

-Beni almaya gelebilirmisin?

Yazıyordu.Tabii ya Jenna yı okulda öylece bırakıp arabamla eve gelmiştim.Hemen yukarı çıktım.Üstüme bol bordo bir kazak ,Altıma da siyah taytımı giydim ve arabanın anahtarlarını alıp evden çıktım.Dışaarı çıkmamla içeri girmem bir oldu.Hava ne kadar da soğuktu.Üstüme siyah ceketimi aldım ve ayağıma da siyah çizmelerimi giydim ve dışarı çıktım.Böyle daha sıcak hissediyordum.Aslında bütü bir gün Rüzgarda kalabilirdim ama hasta olmaktan nefret ettiğim için bu fikrimden vazgeçtim.

Jenna okulun kapısında bekliyordu.Üşümüştü.Soğuktan kırmızıya dönüşen burnu donduğunu belli ediyordu.Beni gördüğü anda arabanın içine attı kendini.Derin bir ohh çekti.

-Sıcak birşeyler içelimmi? diye sordu.

Tabikide hayır diyemedim.Aabayı en yakın kafeye doğru sürdüm ve Jenna ya;

-Sana çok önemli söyleyeceklerim var.dedim

Meeraklı gözlerle bana baktı.Kafeye ulaştığımızda ikimizde sıcak çikolata sipariş ettik.10 dakika içinde geldiler.

-Neymiş bakalım bu önemli şey? diye sordu Jenna.

-Bildiğin gibi okulda eksik birşifre buldum ve eve gittim diye başladım.

1 saat Kafede oturduktan sonra eve gitmek için arabaya bindik.Acaba kutuda ne vardı?


Umarım bu bölümü beğenmişsinizdir geç de olsa yaynımladım.Oylarınızı ve yorumlarınızı ihmal etmeyin .Eğer bir isteğiniz yada bir şikayetiniz olursa lütfen yorum yazın hepsini teker teker okuyorum.Ayrıca yorumlarınız bana yazma isteği veriyor .Bu yüden bölümle alakalı görüşlerinizi yorum yazın iyi gecer :)

Cora için karakter ekledim aşağıdan bakabilirsiniz.Diğer bölümde Cora ve Jenna nın fotoğraflarını paylaşacağım.

Gizli KutuBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!