eighty - eight - ironic.

2.8K 182 5

Třela jsem se o jeho tvrdý penis, který byl uvězněn v jeho černých Gant boxerkách a toužil po uvolnění. Hýbala jsem se na jeho klíně opravdu pomalu, špička jeho tvrdé délky byla v nohavičce jeho spodního prádla.


"Jsi tak tvrdý," zašeptala jsem do jeho ucha a prsty obkroužila jeho druhé ucho, poté jsem vjela rukou do jeho krátkých pocuchaných vlasů.

"Y - Yeah," odpověděl zasténáním a já se jen usmála, pomalu jsem jela po jeho nahém bříšku na látku jeho černého spodního prádla, pohladila jsem jeho penis přes boxerky a trochu zapumpovala na jeho naběhlé délce. "Měla bys s tím zatraceně něco udělat."

Jemně jsem se zasmála, když jsem z nás odtáhla peřinu a okamžitě se přilepila na jeho plné červené rty, které jsem líbala tak náruživě, jako se lidé líbají. Jemně jsem kousala jeho spodní polštářek a poté vytvářela modřinky na jeho opálené šíji.

Slezla jsem z něj a svezla se na zem, tvrdá podlaha tlačila do mých kolen. Odhrnula jsem peřinu z Harryho klína a mohla to opravdu vidět, byl tak bolestně tvrdý.

Podívala jsem se na něj, sledoval mě svýma očima a čekal, co zatraceně udělám, i když by to měl vést on. On věděl, že on je tady ten dominantní a já jsem tady ta submisivní. Věděl, kdo to tady vede, ale i přesto mi chvíli dovolil dělat to, co jsem chtěla.

Jemně jsem hladila jeho délku přes látku jeho černého spodního prádla, viděla jsem jemný flek od preejakulátu a nezabývala se tím, Harry opravdu tekl, až tak byl vzrušený a já se mu chystala opravdu pomoct.

Chytila jsem lem jeho boxerek, který byl pod jeho pupíkem a stáhla jeho spodní prádlo úplně na zem, viděla jsem jeho tvrdý nahý penis a olízla si své rty, když se mi v puse začaly automaticky tvořit sliny. Zakousla jsem se do svého rtu a chytila Harryho délku do své ruky, jemně jsem po něm přejela a rozetřela preejakulát z jeho špičky po celé délce, tím jsem ho navlhčila.

"Um," zasténal a já se jen usmála,  poté jsem se více naklonila a jemně olízla jeho nateklou červenou obřezanou špičku. "Bexley."

Jemně mě pohladil po tváři a poté se zapřel rukama ze sebe, jemně mačkal prostěradlo, jakmile jsem obemkla jeho špičku svými rty a jemně používala svůj jazyk pro jeho uspokojení. Přejížděla jsem špičkou svého jazyka po jeho štěrbině, zatímco jsem rukou pracovala na jeho vlhké délce.

Sklonila jsem se a vzala ho do pusy téměř celého, má ústa byla opravdu roztažená, když jsem jemně dráždila jeho velký penis svými ústy a přejížděla jazykem po jeho spodní straně, kde bylo pár vystouplých žil.

Vytáhla jsem ho ze své pusy a jemně se na něj usmála, cítila jsem jeho ruce v mých svázaných vlasech, když jemně přejížděl přes pokožku mé hlavy. Koukala jsem na něj opravdu zamilovaně a bylo to tak ironické, protože jsem právě teď rychle přejížděla po jeho tvrdé délce. A bylo to ještě ironičtější, když Harry jemně podržel mou hlavu na místě a poté zvedl svou pánev z matrace a přirazil svým tvrdým naběhlým penisem do mých úst.

...

Mám pro vás info o další jednodílovce! ♥

Draft: Nemohla jsem uvěřit tomu, že Harry Styles byl ve svých 24 letech stále ještě panic.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now