Kötü Kız İyi Çocuk

15.4K 358 11

Bunu yaptığıma inanamıyorum. Resmen bir proje olmaya göz yumuyorum. En güzelinden nefis bir lise son sınıf projesi hem de.

Çok sevdiği teyzesi ondan ufak bir ricada bulunmuştu. Genç kadının profesör olması bu teze bağlıydı ve tez için yanına yeni taşınan yeğeninden daha iyi birisini bulamazdı.

Genelde kötü erkek iyi kıza aşık olur. Ama bu okula 'Kötü kız' olarak gelirsem bu olasılığın sonsuza kadar listeden silineceğine adım gibi eminim.

Olay basitti. Kötü kızı oynayacaktı ve o gün yaşadıklarını teyzesine anlatacaktı. Teyzesi de bunları birleştirerek psikoloji tezini hazırlayacaktı.

Bir saniye , başa alalım. Olay hiç de basit değildi. Hem de kötü kız olması tüm erkekleri mıknatıs gibi üzerine çekerken.

"Yemyeşil gözlerinle bana bakıyorsun ve ben bu dünya üzerinde görüp görebileceğim en güzel iki şeyi görüyorum. Ama sonra , yanımıza bir başkası geliyor ve sen o üzerine birkaç beden büyük geldiği için komik görünen maskeyi geçiriyorsun."

Her şey tamamdı. Ama hesaplamadığı bir şey vardı. Onu tanımayı düşünmemişti bile. Okullar bir kaç ay içinde kapanacaktı ve işi bitmiş olacaktı.

Peki neden rahatlamış hissetmiyordu?

Nedeni aşk mıydı?

"Genelde iyi kız kötü çocuğa aşık olur ve kötü çocuk , kızı üzmemek için onu terk eder."

"Onu daha da fazla üzdüğünü fark etmeyerek."

O ... O sadece oydu. Gözlerinin içine bakıyordu ve BAM. Yeryüzündeki her şey ondan ibaret oluyordu.

"Ben ... Ben seni sevemem. Biliyorum , çok klişe bir laf bu ama ... Üzgünüm."

"Üzülme. Ben gitme diye ağlayacak bir kız değilim. -Histerik bir şekilde güldü.- Ben bir kız bile değilim. O insanları kandırdığın maske bende sökmüyor diye gitmek istemeni anlıyorum."

Aşk ... Neyi , ne kadar affederdi?

Onu seviyorum. Bana bakışları ... O kadar farklı ki! Sanki benim için tüm dünyayı karşısına alacakmış gibi bakıyor. Sadece gözlerime bakmak için ...

Sana en kötü anında kol kanat germiş teyzen mi , yoksa bir kaç ayda seni hayatın boyunca tanıdığını zanneden herkesten daha iyi tanıyan bir çocuk mu?

"Kötü çocuk karizmasını yok edecek tek bir şey var ki o da , iyi çocuk olarak takılan kötü bir çocuk."

Yalanlarla dolu bir ilişkide , güvene yer kalır mı?

Sırlar ... Bir insanın peşini asla bırakmaz.

Kötü Kız İyi ÇocukBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!