eighty - five - together cuddling.

3K 229 1

Potom, co jsme se šli společně osprchovat (a potom, co Harry umyl celé mé tělo, přičemž obdivoval mou bílou pokožku), jsme s Harrym leželi v již uklizené ložnici na posteli těsně vedle sebe, bylo opravdu pozdě a my měli rozsvícenou jen malou lampičku, která dostatečně osvětlovala pokoj tak, abychom viděli alespoň na toho druhého.

"Můžu se tě na něco zeptat?" zeptala jsem se Harryho potichu a prolomila tak ticho našich dechů.

"Hm?" usmál se na mě a přitulil se - Harry byl opravdu mazlící typ, dokázal by se mazlit hodiny. "Co to je?"

"Proč jsi ke mně byl tak něžný?" vydala jsem ze sebe a zakousla se do svého spodního rtu. "Neříkám, že mi to vadilo, jen...Jen mi to k tobě moc nesedí."

"Bylo to naše poprvé, bylo to poprvé, co jsi se milovala se mnou a já chtěl, aby to pro tebe bylo hezké. Jenom jsem se s tebou chtěl pomilovat. Nechtěl jsem to drsně, to ne."

"Myslela jsem si, že to drsně budeš chtít," začervenala jsem se a zabořila hlavu do jeho hrudi. "Proto jsem si vzala to krajkované prádlo."

"A nevzala sis ho jen proto, že doma žádné jiné než krajkované nemáš?" ušklíbl se a jemně do mě strčil, škádlil mě.

"Mám pár kousků bez krajky, ale asi by se ti to prádlo opravdu nelíbilo," vydala jsem ze sebe.

"Zkus mě příště překvapit," mrkl na mě a já ho jemně bouchla do ramene, zasmála jsem se a natáhla se přes něj, abych zhasla lampičku. "Co tvoje žena? Co ten rozvod?"

"J - Jo, je to v jednání," vydechl. "Podepsala to a proto ode mě odjela, nevím, kam šla. Možná k  rodičům? Opravdu nevím," dodal šeptem. "Ale nevadí mi to. Hlavní je, že to podepsala a že se rozvedeme. A pak se tím už nebudu muset zatěžovat, budu moct být už jen s tebou a jen s tebou."

"Připadne ti byt?" zeptala jsem se ho a musela jsem znít tak, že mi jde jen o Harryho majetek, což vyznělo opravdu špatně. "Tedy - jen mě to zajímá. nemysli si, že jsem tu jen kvůli tvému matjetku, to není pravda."

"Ano, měl by mi připadnout," zamumlal. "Ptal jsem se jí a říkala, že ho opravdu nechce. Prý nechce něco, co by jí připomínalo mě. Potom tu byla jen obrovská hádka, chybí tu pár talířů. Neplakala, jen si sbalila svůj šatník a odjela pryč."

"To mě mrzí, Harry, muselo to být ošklivé," zašeptala jsem.

"Ani ne, vlastně jsem hrozně rád, že odjela a nemusím se tím zatěžovat. Jsem rád, že mám teď tolik času na svou malou princeznu," zamumlal a políbil mě na nos. "Můžeš u mě být tak, jak dlouho chceš."

"Vlastně musím s Louisem v neděli na narozeninovou oslavu jeho sestry," usmála jsem se na něj posmutněle. "Bude to velké, opravdu."

"Potom, co ti ublížil?" zašeptal Harry.

"Není to jeho oslava, ale oslava jeho sestry. Opravdu mě miluje, viděla jsem ji vyrůstat. Nemůžu tam nepřijít. Promiň. Louisovi se bud snažit vyhýbat, neboj se," zasmála jsem se nad jeho zbytečnou žárlivostí - sama vím, že bych se s Louisem nedokázala vyspat.

"Nespala jsi s ním, že ne? Včera?" zeptal se mě rychle a následně opravdu bleskově zamrkal. "Řekni mi, že jsi s ním nespala."

"Samozřejmě, že jsem s ním nespala," odpověděla jsem rychle. "Řekla bych ti to, měl bys to vědět."


Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now