eighty - four - lube.

3.4K 216 5

Zasmála jsem se do Harryho rtů, seděla jsem vedle něj a v ruce měla lubrikant, který jsem o pár chvilek později položila vedle sebe. Jemně jsem položila ruku na Harryho stehno opravdu blízko jeho tvrdého penisu a jemně přejížděla rukou sem a tam, dokud jsem ho neztvrdla ještě více.


"Můj bože," zašeptal Harry do mých rtů a vzal mé rozpuštěné vlasy do dlaně, hladil mě a já nad tím jen přivírala oči, když vískal mé vlasy a dělal to tak, aby se mi to co nejvíce líbilo a abych se cítila opravdu v bezpečí.

Rozepnula jsem jeho zip spolu s knoflíkem, vzala jsem lem jeho kalhot a posunula je trochu dolů, abych měla volný výhled na jeho obvyklé černé boxerky, které byly opravdu napnuté díky Harryho tvrdé délce, jejíž špička se nacházela v nohavičce jeho spodního prádla.

Svými prsty na pravé ruce jsem jemně obkreslila obrys jeho penisu a pak se zasmála do Harryho orosené šíje, na které se tvořily už napjaté žíly, jeho hlavní tepna byla vidět a bylo to tak zatraceně sexy. Zapumpovala jsem na jeho vlhké mokré špičce jen svými prsty, poté jsem na něj položila celou dlaň a přejížděla jsem sem a tam, látka se třela o Harryho rozpálenou kůži a ještě více ho to dráždilo.

Jeho steny brzy zaplnily pokoj a udělaly z něj kňučící klubko, když tak moc toužil po uvolnění. Jeho oči slzely a já se chystala udělat ho tak nejtvrději, jak jen jsem mohla, jak jen jsem uměla. Škádlila jsem ho, hrála jsem si s ním do té doby, než jsem ho dostala skoro na okraj a pak jsem přestala, Harryho oči byly plné slz, snažil se svým stále zahaleným penisem otírat o mou dlaň a mně se to tak moc líbilo, jak moc se dokázal podřídit, když se miloval, když nešukal.

Sáhla jsem na lem jeho boxerek a posunula ho dolů, viděla jsem Harryho tvrdý penis, byl celý nateklý a špička byla opravdu červená, teklo z ní obrovské množství preejakulátu, který vlhčil celou jeho délku.

Sáhla jsem pro lubrikant a otevřela ho, vymáčkla jsem si obrovskou dávku do své ruky a trochu ho zahřála v ruce předtím, než lubrikant začal jemně téct z mé ruky na Harryho penis a vlhčil  ho ještě víc.

"Můj bože," zašeptala jsem a usmála se na Harryho, konečně jsem sáhla na jeho nahý penis celou dlaní a navlhčila ho po celé délce, byl tak mokrý a já to už nemohla ustát, bylo to tak zatraceně sexy. "Jsi tak vzrušený."

"J - Jo," zasmál se do mých rtů.

Políbila jsem ho, zatímco jsem svou rukou pohybovala nahoru a dolů po Harryho penisu, který byl opravdu tvrdý a naběhlý a já ten pohled milovala - milovala jsem to, kam až Harry mohl zajít. Začala jsem ihned opravdu rychlým tempem, soustředila jsem se na pohyby a poslouchala  mlaskavé zvuky, které se ozývaly místností. Jeho vlhkost spolu s lubrikantem vytvářela opravdu zvláštní zvuky, opravdu.

"Nenech mě - víš co," zamumlal. "Neměl jsem to opravdu dlouho a nevím, jestli bych byl schopný vydžet-"

"Jo, dobře," zašeptala jsem zaraženě. "Jo, chápu tě, opravdu."

Harry se postavil a stáhl si své kalhoty spolu s boxerkami úplně, jeho tvrdý penis byl ve vzduchu a přibližoval se k jeho pupíku, zatímco jsem ležela na posteli a koukala na něj, byla jsem zpocená a celá červená, když na mě tak koukal. Mé rozpuštěné vlasy byly všude okolo mé hlavy a ramenou, vypadala jsem opravdu vyřízeně už teď a Harry miloval to, jak mě dovedl vyřídit jen lehkou předehrou, která by mě s mými zkušenostmi tak moc neměla ohromit, ale opravdu mě ohromila.

Rychle jsem se nadechla, jakmile mě vzal do náručí, chytila jsem se pevně jeho ramen. Opravdu jsem nebyla nejlehčí a bála jsem se, že by mě mohl pustit.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now