yok la böyle şans

3.6K 204 10

Olaylar büyüyor.  Bakalım ne olacak bu savaş aşkmı yoksa kanmı. Asi kızlarımız ve yakışıklı mafyalarımıza kalsa hemen aşkı seçerler.  Fakat aşk kolay kazanılmaz. Aşk için acı lazım, sevgi lazım, hasret lazım,herşeye dayanmak lazım,neyse fazla konuştum. Yazım yanlışlarım olursa şimdiden özür dilerim iyi okumalar multi mediada selin var . Bu bölümü yazarken üzülmemek için eller havaya (ingilizce) şarkısını dinledim.Ben bu bölümü SelinKaran1 itilaf ediyorum.

Peri

"Kötü haber ne zeynep"

"Onlar..." sustu. Onlar ne?

"Onlar ne zeynep? konuşsana."

"Peri onlar... " yine sustu.  Ne oluyor ya ? Allahım lütfen birşey olmasın .

"KONUŞSANA ZEYNEP ,SUSMA CEVAP VER, ONLAR İYIMI? SÖYLESENE " çok bağırmıştım.  Sesim uçurumda yankı yapmıştı. Ama umrumdamı??HAYIR!!!

"Peri onlar ha-hafıza kaybı (hıçkırık) geçirdi." Zeynebin bu sözü ile telefon ellimden düştü. Yere serdim kendimi bu sefer artık gözyaşlarımı durduramadım.  Akıyorlar, şerefsiz kalbim sızlıyor. Ne oldu bana? NEDEN acı çekiyorum? Neden zeki olan ben düşünme yeteneğimi kaybettim. Allahım ya bu duygu iğrenç. Bu duygu acı. Hemen telefonumu alıp arabaya koştum.  Son gaz ilerlerken radyodan jimin- good stard şarkısı çaldı.  Bu şarkı çok güzeldi, beni sakinleştiriyordu ama gözyaşlarım akmaya devam ediyor durmuyordu. Telefonuma mesaj geldi. 2 tane 2side farklı telefonlarından birini açtım. Bu ne şimdi?  Bu kimse beni deli ediyor.

Gönderen: bilinmeyen numara

Aaaa çok üzüldüm. Mafya bozuntuları bizim güzel kızlarımızı unutumu?:) ama hiç merak etmeyin yakımda tek sorun bu olmiycak;))

Bu mesaj beni deli etti. Çok sinirlendim kendimi sakinleştirip diger hatan gelen mesaja baktım. Ya biri bana şaka yapıyoruz desin.

Gönderen: bilinmeyen numara

Merak etme kızım. Sende kardeşlerinde güçlü.  Siz bunlarıda atlatırsınız, sakın üzülmeyin alide diğer erkeklerde çok güçlü,  onlarda savaşıp sizi tekrar hatırlayacak. Bende yanınıza gelicem ve biz mutlu olacağız sizi seviyorum .

Bu ne yani ? Bu işler gittikçe kötü oluyor. Hemen telefonumu alıp nergisi aradım.

Küfürlerin kraliçesi aranıyor.....

"Alo" nergis ağlıyordu.  Diger kızlarında ağlama sesleri geliyordu. Ve bende ağlıyordum.  Farkında bile olmadan ağlıyordum.

"Hemen geliyom" dedim. Ve son gaza bastım. Bizim olan hastane sürdüm.  Evet o olaylar yüzünden poyraz gili bizim hastaneye almıştık.  Bizim hastanede alinin kardeşi selin çalışıyor. Aa size selinden hiç bahsetmedimi? Durun Hemen söyliyeyim. Ali ve selin nin babası ölünce anneleri onları bırakmış. Bende onlarla bizim otelde çalışmak isterken tanıdım. Ali korkusuz güçlü ve merhametli oldugu için korumaların başı yaptık. Sevgide pskoloji ve hafıza kaybı bölümü daha önce okuduğu için onuda hastanede doktor başı yapmıştık. Hastaneye geldim, arabamı garaja park ettim. Hemen yukarı koştum. Poyraz gilin kaldığı odaya gittim.  Kızlar ağlıyor, erkekler tepkisiz ve şaşkın etrafi izliyor. Hemen poyraza koşeyin ve sarılım. Poyrazda erkeklerde şaşkındı .

"Poyraz seni kaybedicem diye çok korktum. Sana bişey olacak diye ödüm koptu. Beni bırakıp gideceksin diye çok korktum."

"Tanışıyormuyuz?(p)" poyrazın bu sözleri kalbimi paramparça etti. Ondan ayrılip yüzüne baktım. O güzel gözleri beni tanımadı. Arkamı döndüm

"SELİNNNNNNNNNNNN !!!!!" Erkekler kulaklarıni kapattı, hatta kızlar bile kapatı. Ama şuan çok sinirliyim. Selin hemen odaya girdi.

"Neoldu peri abla? Bi sorunmu var? (S)"  (kızlarında baş harflerini kulanıcam ama periyi per diye pelini pel diye kulanıcam.)

"SENCE NEOLDU? NIYE NEFESIZ KALDIM? NEDEN BENI SEVEN ADAM ŞİMDİ BENİ TANIMIYOR?" Gözumden bir damla yaş aktı. Bu çok acı verici bu duruma dayanamıyorum. Ama Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum, rüzgara, gel gite yada denize aldırmıyorum ve artık zamana yada kadere isyan etmiyorum, bana ait bana gelecek çünkü. Umarım.

"Peri abla hafıza kaybı geçirdiler. Abimin zihni eniştelerim ve yengemi silerken eniştelerimin zihni sizi ve abimi sildi. Son hattırladıkları yarın silah teslimatı yapılacak.(1.bölüme kadar hatırlıyorlar . Ilerisi yok.)" Bu canımı çok yaktı çok daraldım.

"Ben dışarıya çıkıyorum." Dedim sonra erkeklere döndüm. Sadece şaşkınlardı. Sonra önüme dönüp kapıya doğru yürüdüm. Kapıyı açtım çıkmadan önce poyraza dönüp;

"Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘ebediyen seveceğim." Diyip kapıyı kapatıp çıktım. Ne olursa olsun onlar geri gelicek.

Poyraz

Bu kızlar kim? Hiçbirini tanımıyorum sevginin arkadaşlarıdır herhalde. Ben böyle düşünürken içeri bi kız girdi. Çok güzeldi . Bi anda bana kosup sarıldı.

"Poyraz seni kaybedicem diye çok korktum. Sana bişey olacak diye ödüm koptu. Beni bırakıp gideceksin diye çok korktum." Diyince daha çok şaşırdım. Tanışiyormuyuz deyince selin diye çığlık attı resmen. Odaya bi kız girdi. O güzel kız o kızla konuştu.  Hafiza kaybı,silah ,enişte,yenge gibi şeyler konuştular.  Ama şu siktigimin  baş ağrısı yüzünden tam anlamıyorum o güzel kız derin nefes aldı.

"Ben dışarıya çıkıyorum." Dedi sonra bize döndü . Bidaha kapıya dönüp giderken bana baktı.

"Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘ebediyen seveceğim." Deyip gitti.  Lan kafam karıştı. Bu kızlar kim? Niye böyle değişik şeyler oluyor? Kafam iyice karıştı.  Tabi yorgunlukta bastırınca kafami yastığa koydum yatmadan once telefonuma bakayım dedim. Telefonu elime aldım.

"Siktir bu ne lan???

Bölüm sonu***

Bu bölüm bu kadar inşallah begenirsiniz. Diger bölümde görüşmek üzere tatlı asi mafyacılarım.  Düsuncelerinizi yazmayi unutmayin. vote ve yorumlarınızı bekliyorum. Selin doktor birkaç bölümde karşınıza çok çıkacak 839 kelime biraz az ama en kısa zamanda 1000 kelime yazıp yoliycam💗💗💗  bu arada yaptığınız yorumlar içinde teşekkür ederim okuma sayımız gidikce yükseliyor ve genç kurguda yavaş yavaş ilerliyoruz.  Siz olmadan bu başarıyı elde edemezdim sağolun 

Asi kızlar çetesi ve yakışıklı mafyalarHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin