365/17 - 129 - DĚŇ POBÉDY!

14 0 0
                         

9.DUBNA 2017 - DĚŇ POBÉDY!

Tak jsem si bláhově myslel, že když přijde prodloužený víkend, tak si náležitě oddychnu a plný síly vyrazím v úterý do práce

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Tak jsem si bláhově myslel, že když přijde prodloužený víkend, tak si náležitě oddychnu a plný síly vyrazím v úterý do práce.

Pravdou je, že jsem si od pracovních povinností a denodenní agendy odpočinul. Tři dny jsem strávil se svými dětmi a manželkou na atletice. Vše uzavřel oslavou narozenin.

Sice jsem pohodu ze závodů měl nakonec zkreslenu přes všechny medaile a nové osobní rekordy nepříjemným zraněním starší dcery Andulky, ale celkově odpočinek pro hlavu to byl ve velkém.

Své relaxační dny jsem proložil jedinou pracovní povinností. Nebyla nijak zatěžující, naopak velkou ctí - položit věnce k pomníkům padlých v předvečer výročí konce 2.světové války.

A dnes je 9.květen a to je vždy Moskva na nohou: slaví svůj DĚŇ POBÉDY. Zahlédl jsem i část záběrů z přehlídky z Rudého náměstí. No, demonstrace síly je to obrovská. 

Až mi to záda rozhodilo. Proto jsem ani plný síly oproti předpokladům nevyrazil do práce. A tak tuto kapitolu tak píšu o den později...

365/17Zde žijí příběhy. Začni objevovat