eighty - one - mine.

2.8K 220 6

"Moje."

Sklonil se ke mně a líbal mě na tvářích jeho obvyklými a úžasnými motýlími polibky, jako by slíbával smutek a všechen ten stesk z mé duše. Jeho rty se jemně otíraly o mou bílou porcelánovou pokožku.

Zabořil své zuby do mého krku, mohla jsem cítit jeho rty, jak obepínaly mou pokožku, zatímco na ní Harry pracoval svými zuby. Hlasitě jsem vydechla, jakmile jeho zuby zmizely a já cítila své tepny tepat, jak se v nich rychle rozlévala krev a tvořila rozsáhlou modřinu.

A já vůbec nedbala na to, že mám jít v neděli na Lotiinu oslavu a ta modřina bude asi pěkně vidět.

Jemně zatáhl za lem mých růžových tepláků (i přesto, že to byly tepláky, byly opravdu princeznovské) a stáhl ho dolů, viděl mé krajkované kalhotky a olízl si své rty. Sledovala jsem ho, jak si klekal a stahoval látku z mých nohou. 

Vrátil se ke mně a jen tak pročísl mé rozpuštěné čerstvě umyté vlasy, dal pramínek vlasů za mé ucho a naklonil se pro další vroucí polibek - oba dva jsme milovali vroucí polibky, bylo v nich tolik vášně. Jeho rty jemně tahaly za ty mé, slíbávaly z nich smutek a obavy a já už teď věděla, že jsem se do Harryho opravdu hodně zamilovala, spadla jsem do toho úplně a bezhlavě.

A nevěděla jsem, jestli mám být ráda nebo ne. Bylo tu tolik odlišných názorů, které se uvnitř mě strkaly a praly se. Ani jsem se nedokázala vyrovnat sama v sobě, bylo to tak náhlé, byla to obvyklá letní láska, která přijde na začátku léta a totálně vám pomotá hlavu. Jediná nevýhoda téhle vroucí letní lásky je to, že nevíte, jestli bude trvalá nebo ne. A já jsem si ale byla u Harryho jistá, že nám to vydrží opravdu hodně dlouho.

"Nad čím přemýšlíš?" usmál se na mě, když klečel mezi mýma rozkročenýma nohama a hladil vnitřní část mých stehen.

"Nad ničím," pokrčila jsem rameny a usmála se na něj, líbala jsem ho na jeho rty, které chutnaly tak delikátně - chtěla jsem se s ním jen líbat pořád a už to hraničilo s posedlostí.

"Vypadala jsi zamyšleně," zasmál se a lehl si vedle mě na částečně povléknutou postel, čerstvě povlečené peřiny se válely na druhé straně místnosti na nízkém prádelníku. "Co to je?" strčil do mě a já se jen rychle nadechla, než jsem se podívala na jeho tvář, která na mě teď upírala svůj pohled.

"J - Jen," zakoktala jsem se a otočila se na bok, teď jsem na něj mohla plynule koukat. "Jen jsem přemýšlela o tom, jak moc tě miluju," zamumlala jsem a bylo to absurdní, protože jsem ho znala pár týdnů a opravdu jsem do toho spadla. "Opravdu moc tě miluju."

"Já tebe, miláčku. Já tebe," zašeptal a políbil mě na čelo, dívali jsme si do očí.

"Pojď se milovat."

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now