Kim bu aşkın ve devrimin katili ?

12 1 0

Bir insan tek bir gülüşemi aşık olur yoksa bir insana atan tek bir kalbemi işte o tam bir muamma aslında yada sadece saçma sapan bir düşünce dir yalnızca bunu dememin tek bir nedeni bu dediklerim hiç bir zaman.

Olmayacağıdır  niye diye sorarsanız çünkü bu zamanda ne aşk kalmıştır nede kalp  nede devrim hepsi darma dağınık olmuş hislerdir yalnızca peki bide şu yandan bakın dünya ya bir göz atın bırak dünyayı Çevrenize bi göz atın tanıdığınız onlarca yüzlerce aşk acısı çeken insanlar var kızıyla erkeğiyle var.
    Varda peki Hicmi düşünmüyorsunuz  okadar aşk acısı çekiyorsunuz ne nerde bu aşk diye acı cekmemizin nedeni aşkmıdır  yoksa insanmı bence aşkın bi suçu yok tek suç insanlarda sende bende onda herkeste eğer sevebilseydik hala aşk var olurdu hala sevgi var olurdu  hala devrim var olurdu...
Aşkı  öldürende sevgiyi öldüren de insandır en büyük katil olan insanlar eğer biraz mantıklı  düşüne bilseydik bunlar olmazdi aşkın katili olmazdık sevginin katili olmazdık  devrimin katili olmazdık mutsuz huzursuz olmazdık kusuru başkasında değil. Kendimizde arasaydık emin olunki işte ozaman mutlu huzurlu aşkı öldüren katil zanlısı olmazdık hani diyoruz ya tek çare sigara diye aslında değil tek çare düşünmek..!

Dünüşünün düşününki boş yere ne kalp Kırın ne üzün nede aşkın karili olan şahıs olmayın...
Unutmayın isteğiniz kadar katil olun öldürdüğünüz kişinin aşkı devam ediyor olucaktır çünkü aşk mücadele etmektedir çünkü aşk inatçı olmaktır çünkü aşk en büyük DEVRİMİ yapmaktır...!
Aşk devam eder ama tek kişilik devam eder katil için değil kendi içinde tek başına kapılıp aşkı sürdürmeye devam eder o devrimi tek kişilik bitirmeye çalışır çalışır ama geçtiği zamanın farkına varmaz ölümü beklediği gibi aşkıda ilk günkü gibi olmasını bekler. Ne olursan ol ama bi aşkı öldüren KATİL olma...

Aşk ve devrimBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!