seventy - nine - i don't believe you.

2.6K 210 3

Bylo jedenáct hodin večer a já se zrovna chystala na svůj spánek. Počítala jsem s telefonátem od Harryho až zítra, ale když jsem si čistila zuby, slyšela jsem svůj vyzváněcí tón. Rychle jsem ze své koupelny doběhla ke své posteli a podívala se na displej svého telefonu, viděla jsem tam Harryho fotku a usmála se sama pro sebe. 

"Ahoj, zlato," zamumlal do telefonu a já si vyndala kartáček z pusy předtím, než jsem mu odpověděla jen krátkým pozdravem a sladkým oslovením. "Už jdeš spát?"

"Jo, zrovna si čistím zuby," zašeptala jsem do telefonu a šla to do koupelny dokončit.

"Škoda," řekl a já rychle vydechla. "Myslel jsem, že bych tě vzal pro dnešní noc k sobě. Má žena není doma a nevím, kdy se vrátí. Jediné, co vím je, že to nebude v dalších třech dnech. Je mi tu smutno a rád bych tu měl tak nádhernou dívku."

"Je pozdě-"

"Oh, já vím," vydal ze sebe a já cítila drobné zakašlání. 

"Je pozdě, ale nikomu nebude vadit, když pro dnešní noc nebudu doma," zasmála jsem se. "Mám přijet, nebo-"

"Určitě pro tebe přijedu, nepustím tě samotnou metrem, zlato," zamumlal. "Opravdu ti to nevadí?"

"Ne," odpověděla jsem se, když jsem si do své sportovní tašky házela pár věcí na přespání. "Vlastně jsem ráda, že s tebou teď můžu být alespoň u tebe a venku, když se vrátil Brick a v dalších sedmi dnech tu budou probíhat strašlivé večírky, protože máma odjíždí do Oxfordu."

"Někam tě vezmu, abys tam nemusela být. Nechtěl bych, aby někdo ohrozil mou malou sladkou krásnou dívkou s růžovou krajkou a podvazky," zašeptal. "Přijedu pro tebe v další půl hodině, buď na mě připravená, prosím."

"Budu," zašeptala jsem předtím, než jsem zavěsila a šla se připravit.

Zrovna jsem se oblékala do svých růžových tepláků a bílého tílka, brala jsem si na sebe bílé Adidas ponožky. 

"Někam jdeš?" zeptal se mě Brick, když nečekaně vešel do mého pokoje. 

"Jo," zamumlala jsem. "Klidně si jdi za Zacem."

Zac byl Brickův dlouholetý kamarád a byl v našem domě celý svůj volný čas. Byl tu o prázdninách, byl tu, když byl školní rok. Byl tady, když se s Brickem učili na zkoušky a byl tu, když máma dělala brownies. A Brick byl zase u Zacova bazénu v létě s holkami. A právě teď Zac okupoval náš dům, takže se všude válelo jeho špinavé prádlo - choval se tu opravdu jako doma.

"Bexley?" vydal ze sebe a já si jen dobalovala svou tašku, podívala jsem se na něj.

"Hm?" usmála jsem se a hodila powerbanku do svého zavazadla. 

"Řekni mi, že se s Louisem nerozejdete," vydechl. 

"Cože?" zasmála jsem se. "Proč to řešíš?"

"Já jen...Řekni mi, že ho nepodvádíš, Bexley," zamumlal. "Nemohl bych se na to koukat. Tak moc tě miluje. Jedeš za někým jiným?"

"Bricku, já se ti nemusím zpovídat," řekla jsem trochu nevrle. 

"Prosím, jen mi to řekni," zašeptal. 

"Bricku, ty si sem vodíš každou noc jinou holku. Nebudeme se tu přeci dohadovat, kdo je tady z nás dvou promiskuitní," zašklebila jsem se a oblékla si svou růžovou mikinu, která naprosto pasovala k mým teplákům. "Víš...Jsem přesvědčená, že Louis mě pořád ještě miluje, ale to, co dělá, jak se ke mně chová..."

"Choval se k tobě vždycky hezky, pokud vím," vydal ze sebe. "Vždycky jste se objímali a líbali a on tě tak moc miloval, bral tě všude, kam se jen dalo, strašně hezky se o tebe přeci staral."

"Nic o tom nevíš, Bricku. Nepleť se do toho, prosím."

"Jen mi řekni, kam jdeš."

"Jdu za Stacey," usmála jsem se. 

"Nevěřím ti."

"Dobře."

-

Nové jednodílovky jsou publikované na mém profilu!

1.: Harry Styles je pornohvězda žádaná muži i ženami. A já byla jeho manželka.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now