Chapter 16

24.5K 730 43

,,Čo?" zvrieskla Sophia po tom čo som im vyrozprávala čo sa stalo včera.

,,Au. Nekrič," zasyčal Louis chytajúc sa za hlavu. Ja nechápem prečo prišiel do práce keď je mu tak zle. Už najmenej tri krát bežal na toalety. Ja som vedela, že ten alkohol bol nejaký pochybný. El pri ňom sedela a objímala ho okolo pliec.

,,Toto predsa nie je normálne Tara. Nemôže s tebou zaobchádzať ako keby si bola nejaká nechutná splodina," pokračovala ďalej v kričaní.

,,Vždy som vravel, že je to kokot," ozval sa Louis jemným hlasom čo bolo v kontexte s tým, že použil nadávku trochu zvláštne.

,,Čo keby si to povedala jeho otcovi. Som istý, že by to nenechal bez povšimnutia," ozval sa Joshua.

,,A byť za žalobabu? Nie ďakujem. Navyše čo by také urobil? Je mu je úplne všetko jedno. Je dospelý a môže si robiť čokoľvek čo sa mu zachce. Bolo by to na nič," mávla som rukou.

,,Myslím, že Tara má pravdu. On je taký flegma a cholerik zároveň," ozvala sa Eleanor.

,,Nie bože už nie," zasyčal Louis a vyletel od Eleanor pričom narazil do Josha. El sa postavila a išla za ním.

,,Šikanuje ťa," vyhlásila Sophia.

,,Bez teba by to naozaj nevedela," povedal Josh a pretočil očami.

,,Nemá dôvod šikanovať ma. Nič som mu totiž neurobila," bránila som sa.

,,Vieš možno sa mu páčiš," povedal a zaškeril sa. Nadvihla som obočie.

,,To nedáva zmysel. Jasne povedal, že sa mu nepáčim. Vidím na ňom, že sa mu hnusím. Keby si videl ako na mňa včera znechutene hľadel tak...." môj hlas sa zlomil a ja som si nevedela vysvetliť prečo. Ranilo ma Harryho včerajšie správanie. Po príchod e do svojho bytu a totálnym ignorovaním Nialla, ktorý sa ma pýtal čo mi je som sa rozplakala a nakoniec zaspala. Dokonca som sa ešte ani neozvala Zaynovi. Po tom čo mi Harry včera povedal som pochybovala o tom, že by so mnou niekam šiel. Totiž začínam naozaj veriť Harryho slovám o svojom biednom vzhľade.

,,Práveže dáva. Veď..."

,,Josh nechaj to tak prosím ťa. Nemám silu to ďalej riešiť," prerušila som ho a ihneď som vyšla z miestnosti. Kráčala som do kancelárie. Možno by som Harryho mala ignorovať. Možno, ak sa s ním nebudem vôbec rozprávať dá mi pokoj a nebude ma viac urážať. Ako náhle som vošla do kancelárie uvidela som ho stáť pri kávovare. Neobťažovala som sa pozdraviť ho keďže on sa do pozdravu tiež nehrnul. Len sa mi opäť obrátil chrbtom. Prešla som k stolu a vyzliekla si sveter pod ktorým som mala iba biele tielko. Taktiež som zvolila čierne úzke nohavice čierne kotníkové čižmy. Vlasy som mala zapletené vo francúzskom vrkoči a nalíčená som bola iba jemne. Harry prechádzal ku stolu aj s kávou v ruke a sadol si za stôl. Vzhliadol ku mne a premeral si ma. Prisahám, ak povie niečo na moje oblečenie tak...vlastne nie. Povedala som si, že ho budem ignorovať. Môj telefón, ktorý som si po príchode položila na stôl sa rozozvučal. Padol mi naň zrak a v sekunde som ho uchopila do rúk. Na displeji ukazovalo Zaynovo meno. Poskočilo mi srdce od radosti aj od zvedavosti. Vravel, že sa mám ozvať ja. Zodvihla som a priložila si telefón k uchu pričom som sa otočila Harrymu chrbtom. Kráčala som ku gauču.

,,Tara?" ozval sa jeho hlboký hlas a ja som si to naplno užívala.

,,Ahoj Zayn," pozdravila som ho keď som si sadla na gauč a zrak uprela na Harryho, ktorý ma pozoroval.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now