Chapter 15

23.5K 725 38

Sledovala som jeho oči ako nás sledujú. Ako sledujú raz mňa a potom Zayna. Nevedela som čo mám od neho čakať. Čo tu vôbec robí? Bola som toho názoru, že pre dnešok bolo Harryho už dosť. Nechcela som ho dnes už vidieť keďže ma unavoval svojim správaním, svojim urážaním. Jediné čo som chcela bolo stráviť večer so Zaynom a konečne sa s niekým zblížiť viac ako len ostávať na kamarátskej vlne.

,,Čo tu robíš Harry?" opýtala som sa ho nepriateľsky.

,,Ja? No obyčajne sa sem ľudia chodia najesť neviem ako ty," mykol plecami a povýšenecky sa usmial. Aha takže ma bude zrážať na zem pred Zaynom. Cítila som sa hlúpo. Čo som si preboha myslela?

,,Nepredstavíš nás?" opýtal sa a kývol hlavou smerom k Zaynovi. Povzdychla som si.

,,Zayn to je môj kolega z práce Harry Styles. Harry to je Zayn Malik," predstavila som ich s nevôľou v hlase. Vôbec som netúžila po tom, aby sa tí dvaja poznali. Alebo skôr som nechcela, aby Zayn poznal niekoho ako je Harry. Odkedy ho poznám ešte neprešiel deň bez neho. Podišiel bližšie k nám a podával Zaynovi ruku.

,,Teší ma," široko sa na neho usmial, no mne sa zdalo, že to nebolo povedané úprimne. Preboha Tara iste, že to nebolo povedané úprimne veď ide o Harryho.

,,Aj mňa," Zayn mu podal ruku a potriasli si nimi.

,,Smiem si prisadnúť?" opýtal sa a bez toho, aby počkal na našu odpoveď si drzo prisadol vedľa mňa. Podoprela som si hlavu a nahovárala som si, že cheesburger je naozaj veľmi zaujímavé jedlo. Hm nejako ma naň prešla chuť. Zdvihla som pohľad na Zayna a opäť ma jeho krása dostala do úžasu. Čudne hľadel na Harryho a potom pozrel na mňa s nechápavým pohľadom. Nechápala som Harryho prečo si k nám sadol keď vie, že so Zaynom sme tu na schôdzke a na tej sa zúčastňujú iba dvaja ľudia, nie traja. Odvrátila som pohľad od Zayna a pozrela na Harryho, ktorý si práve vkladal hranolku do úst. Pomaly prežúval a jasne dával najavo, že si jedlo užíva. Hlavou pootočil smerom ku mne a ja som sa okamžite stratila v jeho zelených očiach, ktoré sa mi páčili, no pred ním by som to nepriznala nikdy. Nikdy by som pred ním nepriznala, že je atraktívny hoc si to možno uvedomoval. Avšak to, že si to myslím aj ja nemusí vedieť. Nikdy.

,,Tak o čom ste sa bavili kým som neprišiel?" opýtal sa ma a neskôr prešiel pohľadom na Zayna.

,,O ničom, " ihneď sme so Zaynom zareagovali na jeho otázku. Harry pozdvihol obočie a neubránil sa pobavenému úškľabku.

,,Nemali ste žiadnu tému? Nenudíte sa tu spolu?" opýtal sa pričom v jeho hlase bola počuť jasná dávka pobavenia. Vedela som, že sa baví a začínalo mi dochádzať o čo mu ide.

,,Veď si spomínala, že je nudný," mykol plecami a mne skoro zabehol džús, ktorého som sa napila.

,,Spomínala si, že som čo?" opýtal sa ma Zayn a ja som na neho vystrašene pozrela. Chcela som sa brániť, no bola som maximálne šokovaná. Otočila som sa na Harryho, ktorý na nás vážne hľadel. Hraje to. Všetko to hraje.

,,Nevravela si, že futbal ťa nudí a futbalisti tak isto?" opýtal sa zamračene Harry.

,,Huh?" vydala som zo seba, no nezmohla som sa na nič iné. Harry si povzdychol.

,,Vieš ona je len príliš dobrá na to, aby ti povedala pravdu o tom, že ju ty a ten šport, ktorému sa venuješ, nudíš," pokračoval Harry.

,,Sklapni," zasyčala som na neho.

,,Mal by to vedieť nie? Takto je to správne," povedal Harry.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now