seventy - four - right moment.

2.7K 239 8

"Myslíš, že teď je ta pravá chvíle?" zašeptal Harry do tmavého pokoje, když jsme na sebe leželi namáčknutí a dýchali do nahé pokožky toho druhého. "Chceš to udělat dneska?"

"Ty chceš?" zamumlala jsem oproti jeho pokožce a podívala se na jeho tvář osvětlenou pouličními lampami.

"Jo," vydechl a podíval se na mě, více si mě k sobě přitáhl a dýchal do mých vlasů. "Moc bych chtěl."

"Oh," vydala jsem ze sebe jen krátký výdech a zakousla se do svého rtu. "Já nevím...Nevím, jestli...Nevím, jestli je dneska ta správná chvíle. Tedy - všechno nasvědčuje tomu, abychom to udělali. Jsme pár a Louis se má zítra vrátit a dnes je náš poslední den a asi bychom to opravdu měli udělat, ale...Promiň, necítím se."

"Dobře," usmál se a sáhl na pramínek mých vlasů, který umístil za mé ucho a poté dal jemný polibek na mé čelo. "Je to v pořádku. Nemusíš se cítit špatně. Nejsem tu jen kvůli tomu."

"Já vím," vydechla jsem a trochu ze sebe odkryla peřinu, lehla jsem si na záda a můj nahý hrudník byl vidět ještě s kouskem mého bělostného bříška - Harry si toho nemohl nevšimnout. "Harry?"

"Hm?" zamumlal a dýchl na mé ucho, položil ruku na můj prsní dvorec a hladil mě tam, přejížděl po mé bělostné pokožce. "Co?"

"Jak to je teď s tvou ženou? Vylepšilo se to? Komunikujete-"

"Byl jsem za svým právníkem," řekl s hlasitým výdechem. "Podal jsem žádost o rozvod a ještě jsem jí to neřekl. Měla by jí přijít soudní obsílka, někdy tenhle týden. Jestli to nepodepíše, její chyba. Nechci se rozvést ve špatném, ale už s ní nemůžu být. Když jsem v práci, vodí si domů cizí chlapy a šuká tam s nimi. Na naší posteli. Nemůžu tam spát, když vím, co tam dělá. Tak spím v pracovně."

"Můj bože, to je tak nechutné," vydechla jsem. "Je mi to líto, Harry. Ale víš, že jsem tu pro tebe, že?"

"Jo," usmál se na mě a políbil mě na nos a poté na rty - a potom jsme měli náš oblíbený eskimácký polibek, což bylo od Harryho opravdu sladké.

"Bude to pro tebe těžké a já tě neopustím," vydechla jsem a otočila na něj jen svou hlavu, usmívala jsem se a stříbrný přívěsek křížku se mi houpal na krku.

"Oh, pojď sem," zasmál se a vzal mě za boky, posadil si mě na svůj klín a opřel se o čelo postele, naše nahá těla dělily jen a jen mé růžové přikrývky. "Jsi tak nádherná, Bexley. Tak nádherná."

Zasmála jsem se do pokožky jeho šíje a zakousla se do ní, Harry hladil má záda, zatímco já jsem mu dělala krvavou modřinu na levé straně jeho krku, na které se mu objevily šlachy a bylo to tak hot. Tak hlasitě sténal, když jsem nepřestávala sát na jeho modřině. Milovala jsem ten zvuk.

"Tak nádherná. Moje malá princezna s bílou pokožkou. S nádhernými prsy a krásnými bradavkami," vydechl a já se tak moc začervenala, když po nich Harry přejel a obkroužil je svými prsty. "A krásným zadečkem a nádhernými bělostnými stehny. A opravdu na tobě miluji všechno, úplně všechno. To, jak je tvoje pokožka tak bílá, když si na sebe vezmeš své podvazky. To, jak se červenáš, když o tobě řeknu něco tak krásného."

"Harry," zamumlala jsem a schovala svůj obličej do svých dlaní, zhluboka jsem dýchala a snažila se nerozplakat studem. "Tohle neříkej, víš, jak se vždycky červenám."

"Jsi tak sladká," vydechl a a přitáhl si mě k sobě ještě blíže, dýchal do mého hrudníku a kousal do mého krku. "Slib mi něco."

"Co?" zeptala jsem se potichu. "Co chceš, abych ti slíbila, Harry?"

"Slib mi, že se s Louisem nevyspíš, až přijede."


Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!