seventy - three - wet hair.

2.9K 228 4

Rozepnula jsem pásek od jeho kalhot a spojila jeho a mé rty v jedno, rychle jsem ho líbala, tak dychtivě jako nikdy. Harry natáhl ruce k mému obličeji a pohladil mé tváře, přejel po linii mého obličeje a líbal mě na tváře a na oční víčka a bylo to tak nádherné a jemné.

"Necháš mě, abych si tě označil?" zeptal se mě Harry a olízl malý proužek od mých klíčních kostí až po mou čelist.

"Zítra má přijet Louis a já nevím, jestli chci, aby to viděl," zamumlala jsem a hlasitě polkla, ucukla jsem pohledem. "Promiň."

"Proč se ho pořád zastáváš, zlato?" zašeptal a opřel si čelo o mé, naše nosy se dotýkaly, když jsme si dávali eskimácký polibek. "Nemůžeš se ho pořád zastávat, musíš nechat věcem volný průběh. Nemůžu tě nechat s někým, kdo ti tak moc ubližuje. Nikdy ti neublížím, miláčku. Tak - necháš mě, abych si tě označil?"

"J - jo, udělej to," zakoktala jsem se a odhrnula si vlasy z mé šíje, nastavila jsem více krk a olízla si rty, měla jsem zavřené oči, když jsem čekala na jeho horké rty na svém krku.

"Opravdu?" zamumlal a políbil mě na rty, když jsem přikývla. "Dobře," zašeptal a jemně líbal mé polštářky, mou bradu, mou čelist, než mě chytl pod krkem - jemně - a jeho horké rty a hodně slin se ocitly na mé šíji, hlasitě jsem vydechla a připravovala se na tu malou bolest. 

Jehp zuby se zarily do mého masa, kousaly a strašidelně sály na místě, kde předtím byla jen má čistá bílá pokožka nyní poskvrněná modřinami.

"Bude to na tobě ráno vypadat tak dobře," vydechl, prohlížel si můj krk, zřejmě uchvácen svou prací.

Usmála jsem se nad tím a přilepila se na jeho rty, dychtivě jsem ho líbala a pohladila jeho bříško, rozepnula jsem jeho knoflík a zip, stáhla jsem jeho kalhoty a pak jen rychle a pateticky rozepínala knoflíčky na jeho bílé košili, otřela jsem se rty o jeho límeček, na kterém zůstal otisk mé růžové rtěnky. Nepůjde vyprat.

"A teď ti sundám ti tvé nádherné rozkošné krajkované kalhotky," zašeptal do mého ucha a na mé kůži se objevila husina, když dýchal na můj krk a sjel po mém bříšku na mé bílé kalhotky a chvilku obkresloval lem.

Cítila jsem vlhkost mezi svýma nohama a tak trochu jsem se styděla, protože jsme se s Harrym milovali a už jsme nešli jen za sexem. Ale nervozita ze mě opadla, jakmile jsem viděla jeho polotvrdý penis v jeho boxerkách.

Harry si klekl a rozdával polibky na mé bílé bříško, hladil mě a stáhl kalhotky z mých boků, spadly k mým kotníkům a Harry teď na mě jen koukal a líbal stále mé bříško, jezdil rukama po mých stehnech a bocích, jeho ruce bloudily všude kolem a já toužila po jediném doteku na mém citlivém místě, ale on to neudělal. Narovnal se a jen mě políbil.

Sáhla jsem na lem jeho boxerek a posunula je dolů, přejela jsem rukou po jeho tvrdé délce a Harry hlasitě vydechl do mých úst, opět spojil naše rty a pohladil má prsa, jen přes ně přejel svou horkou rukou.

"Tak pojď," zašeptala jsem a chytila ho za ruku, Harry si sedl do vany a já si klekla za něj.

Nechala jsem ho, aby se trochu namočil.

Byla jsem unešná jeho řetízky, které právě teď ležely na jeho mokrých zádech. Byla jsem unešená malými vlásky na jeho krku. Byla jsem unešená způsobem, jak po nich stéká voda.

Proto jsem se k němu sklonila a jemně líbala zadní část jeho krku, pohybovala jsem svými rty po jeho pokožce, hladila jsem jeho záda a objala ho zezadu, mé bradavky se těsně tiskly na jeho záda.

...

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now