seventy - two - too much beautiful.

2.8K 244 6

"Jsi tak nádherná, Bexley. Opravdu nádherná," vydechl Harry a já se jen začervenala, stála jsem si kryla mé prosvítající bradavky. "Nech mě se podívat," zamumlal a já se zakousla do svého rtu. "Už jsem tě přeci viděl, no ne?" vydechl a přistoupil ještě blíž, dýchal do mých rtů. "Nestyď se."

"Když teď je to jiné," vydala jsem ze sebe. "Teď jsme...Pár?"

"Jo," pokrčil rameny, usmál se a poté se ke mně naklonil, dal jeden malý polibek na mé rty. "Podívej se na mě."

"Co?" zasténala jsem.

"Proč se přede mnou stydíš za něco takového? Máš krásné  tělo a ty šaty jsou prostě nádherné a dohromady to tvoří takovou dokonalost a harmonii, nemůžu se toho nabažit, abys mi rozuměla."

"Uh," zašeptala jsem a složila své ruce dolů, odhalila jsem své prosvítající tvrdé bradavky pod tenkou růžovoučkou látkou svých šatů. "Dobře."

"Tak, dobře, zlato, moc dobře."

Harry sáhl na mé bříško, které se teď nadzvedávalo v rytmu, jak jsem dýchala. Hladil mou porcelánovou pokožku, která téměř splývala s bělostnou krajkou. Můj tep a dech se zvýšil, když Harry posunul svou ruku více nahoru, dotýkal se prohlubně mezi mými prsy a já jen zasténala, když se přemístil na mou pravou bradavku a dráždil ji svými prsty - proto okamžitě ztvrdla ještě více a Harry se v tom přímo vyžíval.

"Zlato?" oslovil mě a já jen vydechla a trochu zasténala, než jsem se na něj znovu podívala. "Máte v nějaké z vašich koupelen nějakou velkou vanu?"

"M - Máme sprchy, ale tady dole je velká vana," vykoktala jsem ze sebe odpověď a můj žaludek se stáhl.

"Výborně, to jsem chtěl slyšet," zamumlal a políbil mé rty, jemně je ochutnával a já cítila z jeho rtů šampaňské a jahody, líbala jsem ho stále dychtivěji, když jsme stáli v naší malé hale. "Zavedeš mě tam, že?" usmál se a já jen přikývla, vzala jsem ho za ruku a odtáhla ho do koupelny v přízemí, kde se také sušilo jeho sako. "Je to tu pěkné."

"Chceš se vykoupat?" ptala jsem se ho a ten večer mi moc věcí nedocházelo, byla jsem do něj zamilovaná až po uši, nedokázala jsem myslet na nic jiného než na něj.

"Jo, chci, abychom si dali společnou koupel," vydal ze sebe odpověď na mou otázku. "Pokud ti to tedy nevadí. Ale je to tak intimní a já to s tebou udělám rád."

"Samozřejmě, že chci," zalapala jsem po dechu. "Samozřejmě, že chci."

"Svléknu si tě," zašeptal do mého ucha předtím, než trochu poodešel a začal do vany napouštět horkou vodu, přidal nějako mou pěnu, kterou jsem měla postavenou v plastovém košíčku.

Stála jsem tam se zmoklými vlasy a on cestoval svýma rukama po mém těle, byl na mém pase a pak vzápětí na mých prsou, kde se jeho ruce řekla bych až drze pohybovaly, ale já si to naplno užívala a nechtěla jsem nic jiného.

Sundal mé šaty, stála jsem před ním naprosto odhalena jen s mými bílými krajkovanými kalhotkami. Zakousla jsem se do svého rtu nad tím pohledem, jak si mě Harry celou tu dobu prohlížel a škebil se nad tím.

"Tak krásná Daddyho princezna."

-

SKVĚLE VOTUJETE!♥

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!