Giriş

141K 7.1K 7.9K
                  

"Saçmalama Jungkook." diye bağırdı Jimin. "Bunu yapamazsın."

"Niye?" dedim umursamazca omuz silkerken. "Ne var bunda ki?"

"Sen gerizekalı mısın?" diye sordu bana şaşkınlıkla bakarken. "Taehyung'tan bahsediyoruz. Farkında mısın? Okulun ucubesinden."

"Ucube mi?" diye güldüm. "Asıl sen farkında mısın bilmiyorum ama Kim Taehyung okulun en popüler çocuğu. Eh biraz garip olabilir ama bu onun olağanüstü yakışıklı ve zengin olduğu gerçeğini değiştirmiyor."

"Yine de garip herifin teki." dedi Jimin tükürürcesine. " Onunla aynı ortamda üç saniye bile duramam. Çocuğun yakışıklı olması hiçbir şeyi değiştirmez. O tam bir ucube. "

"Abartma konusunda üstüne yok." Jimin aniden durup yanımızdan geçen bir kızı durdururken kıza "Ucube deyince bu okuldan aklına ilk kim geliyor?" dedi. Gözlerimi devirmeme engel olamazken kız basitçe omuz silkip "Kim Taehyung." demişti. Jimin bana 'Ben mi abartıyorum?' bakışları atarken ona bakmış sinirle solumuştum.

"Farklı olması ucube olduğu anlamına gelmiyor." dedim.

"Ama olmadığı anlamına da gelmiyor." dedi. Ona kararlılıkla bakmaya devam ederken omuzları düştü ve "Yapacaksın değil mi?" dedi.

"Yapacağım." derken daha önce hiç olmadığım kadar kararlıydım.

"Kim Taehyung'u bekaretimi almasını için ikna edeceğim."

YN: Bu nedir diye soracak olursanız bende bilmiyorum shbdkmnglö 

Ama başladım bir kere wsedjghkl 

Neyse yorum yaparsanız çok hoş olur. Sizi seviyorum.Kendinize dikkat edin :*

Kendinize dikkat edin :*

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
We Turn Red | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin