sixty - three - bye lou.

2.6K 221 4

"Bexley, tak moc bych tě šukal, já-" vydechl Louis a jeho dech se zrychlil, bylo mi jasné, že si to teď právě dělá sám. "Tak moc mi chybíš."

"Lou-"

"Ty šedé šaty ti tak moc sluší, nemůžu se na tu fotku přestat dívat. Jen bych tě přehnul a vyhrnul je, mohl bych tě hned ošukat. Sténala bys do svých přikrývek, když bych tě tak tvrdě šukal. Řekni mi, zlato - jak to tam beze mě zvládáš?" zeptal se mě na rovinu. "Myslíš na mě?"

"J - Jo, ale ty - ty jsi mi říkal něco o té holce," zamumlala jsem a zakousla se do svého rtu. "Nevím, jak se jmenovala."

"Potkal jsem tu spoustu holek, holky jsou všude," řekl a já se smutně podívala do zrcadla, ve kterém byl opět viděn můj odlesk.

"Jo, asi jo," zamumlala jsem. "Loui, chci se tě na něco zeptat."

"Na co?" ptal se. "Co to je?"

"Spal si s nimi?" zeptala jsem se ho narovinu a z očí mi tekly slzy. "Řekni mi, spal jsi s nimi?" ptala jsem se znovu a znovu, když sez druhého konce nic neozývalo. "Loui."

"Bexley," zašeptal mé jméno.

"Jen mi řekni, jestli jsi s nimi spal, Louisi. Co je na tom složitého?" plakala jsem do telefonu. "Spal nebo ne?!"

"N - Ne, nespal," uklidňoval mě a přitom koktal. "Nespal jsem s nimi."

"Slib to," zasténala jsem ze smutku. "Slib to."

"Bexley, nestačí ti mé slovo?" řekl a já jen zakroutila hlavou, i když to nemohl vidět.

"Lou, slib mi to na náš vztah," zamumlala jsem. "Jinak ti nebudu věřit. Slib mi to. Slib mi, že jsi s nimi nespal."

"S - Slibuju," řekl poraženě. "Miluju tě, Bexley. Nikdy bych to neudělal-"

"Šukal jsi dvě holky najednou," vzlykala jsem a plakala, slzy tekly po mých tvářích. "Nepamatuješ si to? Přijel jsi a jen jsi mi to řekl, chlubil ses tím. Já už takhle dál nemůžu. Vím, že na každé party nebo dovolené šukáš jiné holky. Já už na to nemám, Lou. Tak strašně tě miluju, tak moc. Ale nemůžu s tebou být, když šukáš jiné holky. Nemůžu."

"Nešukám je, Bexley-"

"A co tedy s nimi děláš?!" zvýšila jsem hlas, který trochu přeskočil. "Vím, že nejsem jediná a vím, že určitě šukáš Zaru ze čtvrťáku."

"Bexley, prosím," šeptal do telefonu. "Nevyčítej mi to."

"Ahoj, Louisi."

"Miluju tě, Bexley. Miluju tě-"

"Já vím."

Pokaždé, když byl někde, ošukal minimálně jednu holku.

A já si pamatuji na ten den, kdy přijel z Francie a jen za mnou přišel a řekl mi, že šukal dvě holky najednou. Chlubil se tím, jako kdyby to byla nějaká trofej, jako bych mu to měla závidět. Nevím, co tím sledoval. Nevím, co z toho měl, když mě podváděl.

A také jsem věděla, že určitě ošukal nějaké holky na soustředění. A tak mě to mrzelo, protože jsme se rozcházeli. Pomalu jsme se už asi tři roky rozcházeli, ale nikdo si toho nevšiml. Začalo to, když Louis ošukal první jinou holku kromě mě, už nebyl panic a tak si to mohl dovolit, protože věděl, jaký v posteli je a vždycky byl hodně sebejistý, sebevědomý a věřil si při šukání.

Já měla Harryho, který mě nemiloval.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now