sixty - two - taking photo.

2.7K 207 2

"Musí to být velké," zamumlal Harry a políbil mě, když si oblékal své černé sako, stáli jsme v předsíni a on se chystal na svou odpolední směnu. "Takové, aby sis to zapamatovala na hodně dlouho, vezmu tě do nějakého pěkného drahého luxusního hotelu, kde to můžeme udělat," usmál se a políbil mě do vlasů, přejel rukou po mých zádech a naposledy vtiskl své rty do těch mých, než otevřel dveře a zamával mi se svou sportovní taškou přes rameno. "Uvidíme se, večer ti zavolám. Zítra mám volno, můžeme spolu někam zajít," nabízel mi a já jen krátce přikývla, než naposeldy pohladil mou dlaň a pak už zmizel za svitu poledního slunce.

Zavřela jsem za ním dveře a zakousla se do svého rtu, poté jsem se vydala nahoru a pouklidila svůj pokoj, Harryho košili a tričko jsem přehodila přes svou židli. Hodím to do pračky spolu s mým prádlem...Plánovala jsem si, že si nějaké jeho oblečení nechám, ale nevím, jestli by bylo vhodné spát v košili od TH a v triku, které stálo více peněz, než jsem dostala za svou celou letní brigádu v roztomilé kavárně na rohu u Covent Garden.

Ustlala jsem si postel a posadila se na ni, dívala jsem se na sebe do zrcadla. A usmála se na svůj odraz, když jsem přemýšlela, co se na mě Harrymu tak líbí. Nejsem tak hezká jako žena. Možná to ani nechtěl - rozhodně nechtěl, abych byla jako jeho žena.

Slyšela jsem vyzvánění svého telefonu, slyšela jsem také píseň od LP a rychle sebou trhla, natáhla jsem se na polštář pro svůj mobilní telefon a viděla jeho fotku.

Louis.

Okamžitě jsem přijala hovor a přiložila si dosplej k uchu.

"Lou?" zamumlala jsem do telefonu a chtělo se mi plakat, protože jsem ho tak moc milovala, chodili jsme spolu čtyři roky a to bylo hodně na to, abych se do něj bezhlavě zamilovala.

A bylo to tak absurdní, do Louise jsem se zamilovala za několik měsíců, do Harryho to trvalo pár dní. Stejně jsem je milovala oba.

V tu dobu jsem si myslela, že je miluji oba dva stejně.

"Ahoj, Bea, miláčku, lásko," mumlal Louis do telefonu a já rychle polkla. "Ani nevíš, jak se mi stýská, je mi to tak líto, že jsem nezavolal dříve, ale neměl jsem čas, ty tréninky jsou náročné. Moc se omlouvám, že jsem nezavolal své lásce dřív."

"L - Louisi-" vykoktala jsem ze sebe a zavřela oči, hlasitě jsem vydechla a na tváři se mi pohupoval nádherný úsměv, protože mi volal můj přítel, aby mi sdělil, že mě miluje a nebylo tam nic o jiných holkách. "Taky tě strašně moc miluju."

"Stýská se mi, už pár dní jsem tě neviděl," zašeptal a z mého oka ukápla slza a nevím, jestli to bylo smutkem nebo štěstím. "Chtěl bych vědět, jak teď vypadáš, alespoň bych si tě mohl lépe představit. Co máš na sobě? Řekni mi to, chci si představit svou nádhernou princeznu."

"Mám na sobě," vyhrkla jsem ze sebe a usmála se. "Mám na sobě šedé teplákové šaty. Jen šedé teplákové šaty. A rozpuštěné vlasy."

"Oh, pošli mi fotku, prosím, chci tě vidět," zamumlal. "Chci tě vidět. Vyfoť se mi v zrcadle, ať vidím ty nádherné šedé šaty. Doufám, že nemáš podprsenku."


Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now