sixty - one - when you will finally...

3.2K 223 3

Ležela jsem na posteli, má pokožka byla okupovaná mou hedvábnou růžovou přikrývkou, mé vlasy rozprostřené na polštáři, zatímco mě Harry laskal a hladil a líbal na šíji.

"Jsi tak nádherná," vydal ze sebe a dal mi pramen vlasů za ucho. "Louis si tě opravdu nezaslouží, Bexley. Zasloužíš si někoho, kdo se o tebe postará. Nezasloužíš si někoho, kdo tě podvádí za zády několikrát do týdne. Nech mě, abych se o tebe teď postaral, miláčku."

"Jen to udělej," usmála jsem se a něj a přitiskla rty na jeho krk, cítila jsem jeho tep a krev, která proudila v jeho žílách. "Udělej to, Harry. No tak."

Líbal mě na rty, naše sliny se mísily a naše jazyky se proplétaly mezi sebou, usmála jsem se do polibku a Harry sjel na mou bradu a lícní kosti, kousal mě do nich a jemně se smál do mé pokožky.

A potom sjel rukou jen po mém bříšku dolů na můj pahorek, na vnitřní stranu mých stehen a roztáhl mé nohy. Hlasitě jsem zasténala, jakmile se látka jeho boxerek dotkla mého citlivého místa. Zakousla jsem se do svého rtu a hlasitě jsem nadechla, cítila jsem jeho drahou voňavku smísenou s jeho přirozenou vůní.

"Zasténej ještě, prosím," zamumlal a přiložil ucho k mým ústům, aby slyšel, jak jsem dýchala a sténala. "Tak krásně zníš, Bexley. Tak krásně," zasnil se a políbil mé čelo. "Miluju to."

Chytila jsem se jeho zad, jakmile jsem cítila dva jeho hbité prsty dole na mém klitorisu, který jemně hladil a vytvářel na něm malinkaté kroužky, které mi způsobovaly rozkoš - ani si to neuměl představit, jak jsem se asi teď cítila - v mém podbřišku bylo horko stejně jako tady v té místnosti.

"Proboha, já-" zasténala jsem a zavřela oči, cukla jsem svýma nohama okolo jeho boků, když nepřestával dráždit ten malý citlivý uzlíček nervů.

"Pojď na mě, zlato, chci vidět, jak se uděláš," zašeptal a chytl mě v pase, rychle jsem se přetočila, teď jsem seděla na jeho stehnech a zběsile se snažila otírat o jeho tvrdý penis v boxerkách, dělalo to dobře nám oběma. "Dokážeš se udělat jen z mých prstů? Je to tak sexy, musí to být tak hezké, když se uděláš jen z mých prstů, ten pocit-"

Přilepila jsem se na jeho rtu a usmála se do polibku, prohrábla jsem jeho dlouhé vlasy a broukala si známou píseň, když jsem se natahovala pro jeho levou ruku a vybrala jsem si ukazováček a prostředníček, jemně jsem je zavedla do svých úst, kroužila jsem okolo nich svým jazykem, jako kdyby to byl Harryho penis.

"Mmm," zasténal a otřel oba své nasliněné prsty o mé citlivé místo předtím, než obkroužil můj vlhký vchod, čekající jen a jen na něj.

Chytila jsem se pevně jeho ramene, zmáčkla jsem ho, když do mě zajel svými prsty a já jen hlasitě vydechla - jeho prsty byly tak dlouhé a štíhlé, uměl to s nimi tak dobře a dokázal mě s nimi dovést k šílenství.

"Jsi tak uzoučká, Bexley. Tak uzoučká," šeptal a zakousl se do mé bradavky, když se vyhoupl do polosedu a já se natáhla, abych se ho držela za ramena. "Mám dojem, že tě Louis nešuká pořádně. Je to možné? Tak nádhernou dívku. Nemůžu se na to dočkat-" zahekal a dráždil můj citlivý bod, pohyboval prsty sem a tam, kroutil s nimi a já najednou byla na vrcholu blaha ještě s tím, co říkal. "Nemůžu se dočkat, až tě budu šukat. Ošukám tě tak dobře, Bex. Tak tvrdě, princezno. Budeš si tu noc pamatovat ještě po měsící."

Byla jsem si jistá, že naší první noc si budu pamatovat hodně dlouho - také to tak bylo.

"Proboha, Harry," vydala jsem ze sebe a zasyčela, nahnula jsem se dopředu a klesla na jeho hruď, Harry mě chytl za vlasy a laskal můj krk, odhrnul vlasy z mé šíje a začal mi na ní tvořit jemné modřinky. "Proboha."

"Udělej se, zlato, chci to vidět," šeptal do mého ucha a vzal mě za boky, přitáhl si mě k sobě blíže a držel mě na místě, když mě dodělával svými prsty a já se z toho mohla zbláznit. "Chci vidět to, jak se uděláš."

Hlasitě jsem se nadechla a zakousla se do svého rtu, bylo to tak dobré.

"Cítím, já - " vydala jsem ze sebe a polkla, zatáhla jsem své svaly a cítila neskutečné cukání a teplo ve svém podbřišku předtím, než jsem vrcholila na jeho boxerky s očima plnými slz, byla jsem takové malé křičící klubíčko.

"Můj bože, Bexley," zašeptal a pevně mě objal, mé bradavky se otíraly o jeho hruď a na mé tváři se objevil líný úsměv, který mluvil za vše. "Ty jsi právě...Bylo to tak žhavé, opravdu žhavé. Musíme to někdy udělat znovu."

Usmála jsem se na něj a vzala jeho tvář do svých dlaní, přitiskla jsem se na jeho rty, podívala jsem se do jeho očí a usmála se znovu a znovu, mé ďolíčky se objevily.

"Tak co, kdy už mě konečně ošukáš, Harry?"

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now