fifty - nine - nudes.

3.1K 214 8

h a r r y

Pozoroval jsem ji, stála tam jen tak. Nahá. Docela nahá. Červencové světlo svítilo do jejího růžového pokoje přes žalizie, což vytvářilo jemné světelné čáry na její bílé porelánové pokožce. Viděl jsem její křivky a její zadeček, její malé zaoblené bříško a její bradavky, které byly překryté jejími nádhernými světlými vlasy, které vždy tak moc voněly po jablkovém šamponu.

Miloval jsem její tělo a miloval jsem všechny její nedostatky. Miloval jsem její hnědé pihy, které vždy vylezly na slunci. A miloval jsem pihu pod její lopatkou. A miloval jsem její dočista porcelánovou pokožku, která byla způsobena nedostatkem železa v krvi.

Miloval jsem jí celou, miloval jsem její úsměv a miloval jsem její chování.

Miloval jsem jí.

A přál jsem si, aby mě ona milovala také.

Podobala se Evě, byla tak čistá tím, jak vypadala. Kdybyste ji potkali na ulici, neřekli byste si, že dělá to, co dělá. Byla tak nevinná oproti světu. Miloval jsem to.

Vím, že jakmile přijede Louis, všechno tohle skončí. Nebude ho moct podvádět, když tu bude a budou spolu celé dny, týdny, měsíce.

Kdyby byla moje, nikdy bych jí neudělal to, co Louis. Nikdy bych jí neodvrhl, nikdy bych ji nenádával a už nikdy by mě nenapadlo, že bych ji podvedl. Nikdy bych jí to neudělal, byla tak křehká, když mi večer plakala na hruď a já jí jen hladil po vlasech a po té její nádherné labutí šíji.

Pozoroval jsem ji jedním okem, když se prohlížela v zrcadle, byla očvidně nespokojena, ale já byl nadmíru spokojen s tím výjevem přede mnou. Miloval jsem to. Miloval jsem ten způsob, jakým to dělala. Prohlížela se v zrcadle a zklamaně sténala, jako kdyby chtěla, abych ji slyšel, přišel k ní a dokázal jí, jak moc je dokonalá.

Byla to nejdokonalejší stvoření, které jsem kdy viděl. Měla tělo andělů.

A pak si jen prohrábla své světlé vlasy a pořád se pozorovala. Jemně jsem vstal a nepozorovaně k ní přešel, sáhl jsem na její ramena a prsty zavadil za přívěsek křížku, který se jí houpal na krku.

"Ahoj," vydechl jsem do její pokožky a udělal jí malé nevýznamné znaménko na krku.

"Ahoj," usmála se do zrcadla, pozoroval jsem ji, když tam stála jen tak nahá bez ničeho, čím by mohla zakrýt své krásné nahé tělo - nechtěl jsem, aby ho už více zakrývala, pro mě to bylo dokonalé takhle. 

"Víš, že jsi dokonalá?" zamumlal jsem a viděl jsem slzy v jejích očích, jak se dívá do těch mých přes ten tenký plát naleštěného skla. "Jsi ta nejdokonalejší dívka, kterou jsem kdy viděl."

"Opravdu?" zašeptala a zaplakala to zároveň, trhalo mi srdce vidět jí plakat. "Říkáš pravdu?"

"Jo," vydechl jsem a pohladil její křivky, přejížděl jsem po její nádherné pokožce. "Myslím to vážně."

"Ale i přesto mě nemiluješ, že?"


Songy, které si musíte poslechnout:

Falco - Jeanny, Rock me Amadeus, America, Vienna Calling ♥♥♥

J. Nohavica - Sarajevo, Danse Macabre, Těšínská

Procol Harum - A whiter Shade of Pale

Pro mě jsou teď nejoblíbenější♥

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!