Upozornění & chat

357 21 12

 [UPOZORNĚNÍ] Mám tak trošku ve zvyku nejdříve psát něco jako upozornění na počátek, což jsem s touhle povídkou jaksi nalomila. Tudíž skočím zpět v čase a udělám to dodatečně, předstírejme tedy, že tahle část vyšla ještě před první a druhou kapitolou... *přetáčí čas*

- Hlavním motivem povídky je LGBT komunita a lidé, kteří do ní spadají. Nechci vás vyhánět od čtení, ale opravdu tu nestojím o nenávistné komentáře - proto bych vás chtěla požádat, abyste názory drželi v mezích slušnosti a vyjadřovali se klidně. (To jen kdyby náhodou)
- Výzva/challenge, která se v povídce objevuje, je součástí projektu #FreeTheLGBT. Autorkou jednotlivých úkolů je Judey (@rigor_samsa)  


  [CHAT] V zápalu zvědavosti a díky jisté slečně jsem zkusila založit chat, asi jako je v povídce. Budu moc ráda, pokud byste se tam někdo podívali a přišli si popovídat, odkaz najdete v komentářích - popřípadě na konci anotace. Je jen pár prostých pravidel:

- Anonymita: Přihlašte se pod nějakou přezdívkou, cokoliv vás napadne. Rozhodně ale ne pod svým Wattpad jménem, to by bylo opravdu průhledné :D
Na ostatních pak je, aby se snažili respektovat anonymitu jednotlivých lidí a nenarušovali jejich soukromí. (Výjimky jsou, pokud s tím daný člověk nemá problém, ale žádné odesílání skutečných jmen na Wattpadu nebo Facebooku do hlavního chatu, prosím) 

- Přezdívky: Není to klasické pravidlo, ale kdyby se nás náhodou sešlo víc - chtělo by to, aby každý z nás měl nějakou odlišnou přezdívku. Tím se snažím říct, že kdyby se někdo jmenoval Jednorožec a druhý DuhovýJednorožec, tak se to asi bude trošku plést. Pokud by na takovou situaci došlo, tak se pokusit to nějak poupravit, aby se nám jména nepletla :)

- Barva: Pro přehlednost (ale taky protože to je vážně pěkné na pohled, hm?) se dá využít i barva, jakým budou psané vaše zprávy. Snažte se prosím mít barvu originální - ačkoliv to pochopitelně po určité době bude trošku těžké najít.

- Konverzace: Snažíme se bavit společně a se všemi, jakkoliv chat nabízí i možnost šeptání, bylo by opravdu hezké bavit se pokud možno v hlavním chatu, který je přístupný všem. Chat je založený od toho, aby se lidé bavili mezi sebou a pokud se všichni začneme bavit přes šeptání, rovnou si můžete vyměnit kontakty na Wattpad nebo Facebook a psát si tam soukromě. Neberte to jako otravu, je to bohužel nutné. Vyvarujeme se tak nepříjemným pocitům odloučení, izolace a tvořením „párů a hloučků" - díky kterým se pak ostatní můžou cítit velice nepříjemně jako křeni.  

Hádám, že slušné chování zmiňovat nemusím, takže tuhle kázající část ukončím a budu doufat, že se na chatu s někým z vás třeba uvidím :)


Duhová síť (LGBT výzva)Přečti si tento příběh ZDARMA!