17-Şansımız Var Mı?

3.3K 188 8

O an, o kısacık an aklımı değil kalbimi dinledim ve büyük bir hata yaptım; dudaklarımı beni çağıran kiraz dudaklarla buluşturdum. Biliyorum hata bu yaptığım ama çekemiyorum kendimi. En fazla tokat yerim bunca insanın içinde ama bu şu an zerre kadar umrumda değil! Ben bu kızı deliler gibi seviyorum ve bunu başkalarının bilmesinden hiç çekinmiyorum! Ben onu bırakmayınca o sonunda çekti kendini. Bir an çok kısa bir karşılık alsam da bunu kendini kurtarmak için mi yaptı yoksa istedi mi bilmiyorum. Belki de asla öğrenemeyeceğim. Geri çekilince yüzüme bakmadan arkasını dönüp çıktı salondan. Bende peşinden ne düşündüğünü öğrenmeliyim!

Bahçeye çıkınca köşede ağlarken buldum prensesi. Neler oluyor?

---TUĞBA---

O kadar insanın içinde öptü beni! Ona hayran hayran bakan kızların, bizi tanıyan insanların varlığını umursamadan öptü. Niye yaptı bunu niye?

-İstediği budur belki!

İstediği budur! Tabi ya adam zengin yakışıklı sevgilisinden ne ister ki başka! Lanet yaşlar nereden çıktınız yine! Onun için ağlamak istemiyorum ben! Hıçkırıklarıma mani olamazken biri belimden sarıldı.

"Ne oldu prensesim niye ağlıyorsun?"

Birde niye diye soruyor! İlk öpücüğümü aldığının farkında bile değil! Sinirle kollarından çıkıp ona döndüm. İçim yansa da tokatı patlattım şaşkınca bana bakan yüzüne!

"Birde niye diye soruyor musun? Benden izin almadan öptün beni! Hemde onca insanın arkadaşlarımın önünde! Ben nasıl bakacağım bir daha onların yüzüne! Hem ben ilk öpücüğümü sevdiğim adama saklıyordum!"

Bağırarak sarfettiğim sözleri duyunca acı dolu gözlerle baktı yüzüme. Canı yanıyor mu gerçekten? İnanamam ki sevdiğine. Bir an için gözlerimi ondan kaçırıp omzunun üstünden arkasına baktığımda gördüğüm sinirli yüzle kalakaldım! Abim herşeyi duymuş olmalı ve çok sinirli görünüyor. Ben korkarak bir noktaya bakınca Kıvanç da döndü arkasına. Abim onun yüzünü görünce hızlı adımlarla yanımıza geldi ve biz daha ne olduğunu anlamadan Kıvanç'a kafa attı.

"Hiiihh!"

Benim sesimi duyunca bana döndü. Kolumdan tuttuğu gibi hiçbir şey söylemeden peşinden sürükledi beni. Son gördüğüm Kıvanç kanayan burnunu tutarak bize bakıyordu.

Arabaya bindikten sonra abim hiç konuşmadan oturdu bir süre. Sonra bana döndü.

"Ne oldu?"

Anlamadım dercesine yüzüne bakınca

"Ne oldu da öptü seni!"

Diye bağırdı.

"Ta..tan..tango yaptık."

Deyince direksiyona yumruk attı.

"Kim bu adam Tuğba! Nasıl cesaret eder buna!"

O bağırdıkça ben iyice büzüldüm oturduğum yerde.

"Kı..kıvanç. Ku..kumsal'ın manevi babası."

Dedim titrek bir sesle. Gözlerini kapattı birkaç saniye.

"Bir daha görüşmeyeceksin o adamla!"

Deyip arabayı çalıştırdı. Konuşmama müsade etmeden ne hissettiğimi sormadan! Benim abim bu kadar sert biri değil ki! Ne oluyor anlamıyorum!

"Abi... Abi benim bir suçum yok ki. B... Biranda ö...öp...öptü beni."

Dedim kesik kesik, belki beni dinler diye umut ederken. Hiç bana bakmadığı gibi ses de çıkarmadı. Bende gözyaşlarım yeniden yüzümü ıslatırken cama dayadım başımı. Çok sinirli bana. Ben bu siniri ha-ket-me-dim. Hepsi o çapkın herif yüzünden! Abimle aramı açtı! Affetmeyeceğim onu! Tek dayanağımı elimden aldı, sırf apatalca zevkleri yüzünden!

CAN SUYU'M (Tamamlandı)Where stories live. Discover now