Czasem jest tak, że życie płata nam figle. Nie mamy jak sobie z nimi poradzić. Miałeś kiedyś tak, że przechodzisz przez ulice, a ludzie mierzą cię wzrokiem, tylko dlatego, że się lekko wyróżniasz? Wracasz do domu, a tam czeka na ciebie niespodzianka. Po tym spotkaniu nie możesz nikomu zaufać. Uraz pozostaje do końca życia. Czujesz jego palce na każdym centymetrze swojego ciała, nie możesz się od tego uwolnić. Wchodząc do domu zamykasz wszystkie zamki, nie chcąc, by do ciebie wszedł.
A teraz postaw się w sytuacji córki alkoholika. Codziennie po szkole wraca, a cały dom śmierdzi papierosami i alkoholem. Matka jej nie pomoże, bo, mimo jej ciągłego wtrącanie się w jej życie, odeszła założyć rodzinę z nowym chłopakiem. Musi utrzymywać siebie, ojca, a także chodzić do szkoły, by utrzymywać swe stypendium, do którego zmusiła ją właśnie wyrodna matka.
Jest też inna historia, najbardziej ponura ze wszystkich. Pewnie wiele razy słyszałeś ten typ historii, dziewczyna nie jest zbyt urodziwa, okalecza się, ludzie ją prześladują i tak dalej. W końcu znajduje się w sytuacji, w której poznaje chłopaka, zakochuje się i bam! Wszystko jest już dobrze. Ale to nie jest jedna z nich. Dziewczyna się nie poddaje, zawzięcie walczy o wejście do grupy i jej się to udaje, ale oczywiście nie bez pomocy najgorszych narzędzi, które może wymyślić dziewczyna.
Teraz pomyśl, że to wszystko przydarza się trzem dziewczynom. Nie wierzysz mi? Mogę zapewnić, że to wszystko prawda. Posłuchaj mojej opowieści o tych trzech młodych kobietach - Katerinie, Francesce oraz Valerie-Rose. Są to trzy dziewczyny, których życie zepsuło się dzięki przykrym sytuacją rodzinnym. Teraz muszą się postarać naprostować swoje życie, ale czy im się to uda?  

Franceska Calder„Żyje się tylko raz, więc naucz się na moich błędach, by o nie zawalczyć

Franceska Calder„Żyje się tylko raz, więc naucz się na moich błędach, by o nie zawalczyć. Inaczej będziesz miał je takie jak ja"


Katerina Parker„Drugy pomagają przeżyć mi to gówno zwane życie"

Katerina Parker„Drugy pomagają przeżyć mi to gówno zwane życie"


Hope Is The Only Reason I'm Still Alive [1DFF PL] slow updatesPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!