3.Bölüm.

2.8K 196 13

İşte yeni bölum. Biliyorum kısa oldu ama bilgisayarım virüs kaptığı için telefondan yazmak zorunda kaldım idare edin. Ve lütfen oy ve yorumlarınızi esirgemeyin. Keyifli okumalar:)

****bu arada Multimedia da bir Carter Nicolo videosu var. (Daniel Sharman'ın Carter a çok uyduğunu düşünüyorum.)

Ve birde ileriki bolumlerde diğer karakter tanıtımları mevcut. Okumaya devam edin, lütfen.:)))

Gözlerim Carter'ın gözlerindeydi. Diyeceklerime nasıl tepki vereceğini bilmiyordum. Onunla ilk kez konuşacaktım.

Etrafıma baktım çoğu melez beni korumyı kendilerine görev edinmişti. Kimileri arkamda bekliyor ve olası bir durumda Derek'in veya diğerlerinin üstüne atlayacak gibi duruyorlardı. Derek alaycı bir tonla bana doğru yaklaştı.

"Sen şu ,melezlerin küçük kahramanı olmalısın....adın Marry miydi neydi?"

Aptal safkan!

İçimdeki ani öfkeyi hemen bastırdım. İsteyeceğim son şey Akaşa'nın sözümden çıkmasıydı. Derince bir nefes alıp konuştum.

"Mia...Adım Mia."

Scott birkaç santim yaklaştı

"Tamam Mia. Ne söylemek istiyorsun? Bir sorun mu var?"

Sesindeki imayı duymazdan geldim. Bu aptallardan korkmuyordum.
Benim Akaşayı kullandıgımı bilseler böyle imalar yapamayacakların bahse bile girerdim. Yüzüme kibirli bir sırıtış yayarak alaycı bir sesle cevap verdim.

"Aslında evet, bir sorun var."

"Seni bütün gün bekleyemeyiz. Ne söyleyeceksen söyle, melez."

Derin bir nefes aldım. Scott ve Derek resmen burnumun dibine girmiştiler. Ancak Carter ikisinin arkasında benden uzakta bekliyordu. Sakin olmaya çabalıyordum ama yoğun ilginin ve iki dangalak safkanın tam önünde bu biraz zordu.

"Ayarladığınız partiye melezlerin katılamaması ırk kastına girmektedir. Eğer unuttuysanız, ırk kastı Tam on sekiz yıl önce kaldırıldı.Bu yaptığınız kurallara aykırı."

Sesim benim bile inanamayağım kadar otoriter ve tehtitkâr çıkmıştı.

Scott ve Derek aynı anda gülmeye başlayınca somurttum.

"Evet ama kuralları kim takar?"

onlara tekrar gülme şansı vermeden cevabı yapıştırabilirdim ama gülmelerinin bitmesini bekledim. Galiba safkanlarda yarım akıllılık genetik falandı. Tabii bu lafım bir genellemeydi. Arada istisnalar da oluyordu. Babam Aiden St. Delphi gibi.

Mrb biliyorum aşırı derecede kısa bir bölüm oldu ancak bilgisayarıma virüs girdiği için telefondan yazmak zorunda kaldım lütfen oylarınızı ve yorumlarınızi eksik etmeyin. Hepinizi çok seviyorum;)

Melezin GölgesiBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!