fifty - seven - in that time.

3K 216 4

Klečela jsem tam nahá s růžovými podkolenkami a obojkem, který se mi houpal na krku. Klečela jsem před ním s pohledem hluboko v zemi, přerývavě jsem dýchala a čekala, co udělá. Dlaně se mi potily a já trochu vhlédla, sledovala jsem prsty na jeho nohou. 

"Proboha, Bexley, jsi tak zatraceně nádherná," zašeptal a klekl si ke mně, objal mě okolo pasu a hladil mou nahou rozpálenou pokožku. "Jsi moje malá princezna, Bex, že?"

"Ano," usmála jsem se na něj a natáhla se pro jeden rychlý polibek na rty, ale Harry mě políbil na tvář a poté rychle vstal, klečela jsem u jeho nohou a vzhlížela k němu, měla jsem teď hlavu přesně u jeho tvrdého penisu zahaleného v černých jeans a spodním prádle. 

Hladil mě po vlasech a koukal na mě. Jen se zakousl do svého rtu a poté sáhl na sponu od svého opasku, která cvakla, když ji Harry rozepnul. Vsála jsem svůj spodní ret do svých úst, ve kterých se mi už automaticky začaly tvořit sliny. Hlasitě jsem polkla a sledovala Harryho hbité prsty hýbající se na knoflíku a na zipu jeho černých skinny jeans. Zamrkala jsem, jakmile kalhoty spadly z jeho štíhlých boků a já mohla vidět jeho černé napnuté boxerky s jeho tvrdou délkou. 

"Ruce za záda, miláčku," zašeptal a já dala rychle ruce za záda, tvrdě jsem sepnula své prsty a podrobila se jeho výrazné dominanci. "Tak, hodná holka," zašeptal a já se nad jeho pochvalou pousmála. 

Myslím, že v té době se ke mně choval, jako kdybych byla jeho submisivní roky a roky, dával mi rozkazy, které jsem ani nevěděla, co znamenají, ale i přesto jsem se je snažila splnit tak, jak nejlépe jsem mohla. 

Harry vytáhl svůj penis z boxerek a já rychle natáhla krk a otevřela pusu, Harry vzal svou tvrdou délku do rukou a nasměroval ji k mým ústům, jemně poklepal špičkou na můj spodní ret a já tak mohla ochutnat jeho preejakulát. 

"Tak," vydechl a vzal mě za vlasy, přirazil do mé pusy a mně se nečekaně spustil dávicí reflex, zakašlala jsem se a zvedl se mi žaludek, měla jsem slzy v očích a potřebovala se zhluboka nadechnout, ale Harryho penis v mé puse mi to nedovolil, proto jsem se tak moc snažila dýchat nosem. 

Cítila jsem na jazyku Harryho délku a obkreslovala jeho špičku, zavřela jsem oči a plně se soustředila, aby se mu to co nejvíce líbilo. A pokaždé, když jsem natáhla ruce, abych ho mohla vzít do ruky a dopřát mu tak dvojitou slast, vždy mě přes ruce pleskl a já se změnila v kňučící klubko. 

V tu dobu se v Harrym hromadila všechna ta agrese, která později vrcholila v něco, co by mu nikdy nikdo neodpustil.

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!