365/17 - 093 - SE UČIT

13 1 0
                       

3.DUBNA 2017 - SE UČIT

Tak na dnešní den připadá datum jednoho z možných úmrtí Ježíše Krista Nazaretského v roce 33

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Tak na dnešní den připadá datum jednoho z možných úmrtí Ježíše Krista Nazaretského v roce 33. Říkali to v rádiu. Tak to bude jistě pravda...

No, stále se mám co učit. Dnešní den byl ve znamení nových vjemů a znalostí. I kdybych nechtěl, útočily na mne ze všech stran.

V práci mne překvapilo hned několik příběhů plných nových vjemů a dovedností. Dokonce jsem nachytal společně se svou skvělou a nepostradatelnou účetní zdravotní pojišťovnu při chybně vystaveném dokumentu. I oni se musí učit...

Doma jsem pod dozorem manželky absolvoval kurz praní. Sušička je na řadě zítra. Řeknu vám: "Jsou to ale neskutečné vědomosti". Dělit prádlo dle barev, dle teplot praní, dle... mám z toho všeho slušně zamotanou hlavu. Vše ale přebilo nadšení z nových vědomostí. Stávám se králem prádla. To byla věc, která mi v životě byla dosud slušně utajena.

Pro samou technologickou dovednost a novinku v ovládání velestroje mi nezbyl čas na přípravu na přijímačky na střední školu. To přijde zítra. Dcera mi to důrazně připomněla. Už teď nemohu dospat.

I kdybych stokrát chtěl být pasívním, tak dnes mne dohnal Vladimir Iljič Uljanov alias Lenin. Učit se, učit se, učit se! 

A to se budou dít věci, až ty vědomosti začnu v praxi používat...

365/17Zde žijí příběhy. Začni objevovat