Prolog

46 2 0


V časech nejhorších, démon jménem Azazel otevřel dveře do podsvětí a vypustil démony a všechna ostatní stvoření, která měla za úkol zničit svět lidí. 

Jedinou nadějí lidstva byly andělské bytosti tzv

Tento obrázek bohužel nesplňuje naše pravidla pro obsah. Před publikováním ho buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Jedinou nadějí lidstva byly andělské bytosti tzv. Lovci stínů. Lovci bojovali proti armádě démonů, bojovali tvrdě a s velkými ztrátami. Seč se snažili, co mohli, byli nakonec poraženi a démoni ovládli svět. Většinu lidí zahubili a ty zbylé uvrhli do otroctví. Přeživší lovci se stáhli do ústraní, ale nevzdali se. Potichu v tajnosti sbírali síly a plánovali odvetu.

Ve městě, které bylo dříve známé jako New York, sídlí jedna z posledních skupin Lovců stínů. Tato skupina nezůstala v ústraní dlouho, hned co nabrali síly, pokusili se osvobodit město. A byli celkem úspěšní. Pod vedením dvou bratrů, Nathanaela a Samaela, postupně krok za krokem čistili město od všech démonů, upírů, vlkodlaků a jiných stvoření. Jejich posledním cílem bylo území nazývané Údolí soumraku. Bratři se toto území snažili dobýt už několikrát, ale pokaždé selhali. Tomuto místu totiž vládly vyšší démoni, dvě sestry, dvojčata. Jejich jedinou vášní bylo vraždění lidí a zejména Lovců stínů. Při posledním útoku jeden z bratrů, starší Nate, utrpěl zranění, které by ho mohlo zničit. Jak se s tím popere? Dokáže ho jeho bratr zachránit? A podaří se jim porazit dvojčata? To vše ukáže jen čas...


The  Last WarriorsPřečti si tento příběh ZDARMA!