fifty - four - i didn't know.

2.7K 237 4

Ukládala jsem pečlivě své nové spodní krajkované prádlo do nízkého prádelníku, který stál u dveří, když jsem uslyšela vyzvánění mého mobilu a rychle přiskočila ke svému nočnímu stolku. 

Harry.

"Hm?" zamumlala jsem zaneprázdněna jedením své čokoládové tyčinky. "Ahoj."

"Ahoj, hele," vydechl do telefonu. "Doma to dneska večer moc neklape, tak co říkáš tomu, kdybychom si udělali hezký večer. Vzal bych tě do nějakého hotelu, bylo by to pěkné. Šli bychom na jídlo."

"No, já-"

"Bexley, princezno, prosím," zaprosil do telefonu a já jen zavřela oči, poslouchala jsem jeho nádherný hluboký hlas. "Vezmu tě někam do drahého hotelu-"

"Mám lepší nápad," zašeptala jsem. "Přijď ke mně."

Nevěděla jsem, co dělám - máma měla pracovní večírek a dost hrozilo, že se vrátí dnes v noci nebo zítra brzy ráno. Ale já ho chtěla mít u sebe. Bylo mi smutno. Bylo mi smutno z toho, že jsme na sebe měli dnes tak málo času. A nemohla jsem vyhnat z hlavy Louise šukajícího jiné holky. 

"Opravdu?" zamumlal. "Chceš, abych byl přes noc u tebe?"

"J - jo," vykoktala jsem ze sebe. "Máma šla na pracovní večírek a možná se vrátí, ale já chci být tady a s tebou."

"Možná chci, aby se vrátila dříve?" zašeptal. "Jen si tu něco vezmu a přijedu. Čekej na mě, prozvoním ti, abys mi přišla otevřít."

"Fajn. Těším se," zamumlala jsem. "Ale není tu nic k jídlu, tak maximálně nějaké cereálie a burákové máslo."

"Pro něco zajedu," zasmál se. "Ale víš, že i z cereálií a burákového másla se dá něco vykouzlit, že?"

"Jo, ale ne nic dobrýho," zašklebila jsem se. "Přijeď. Budu na tebe čekat, Daddy."

Slyšela jsem Harryho uchechnutí se do telefonu, než jsem zavěsila. Hodila jsem mobil na své růžové přikrývky a svlékla se, vzala jsem si na sebe nový komplet, který se skládal z jednoduché podprsenky a růžových krajkových kalhotek. Navlékla jsem na sebe jen šedivé legíny a černé tílko, rozpustila jsem si vlasy a pak se prohlédla v zrcadle - nevypadalo to tak, že někoho čekám. Byl to spíš takový chill outfit, ale myslím si, že Harrymu dojde, co je pod ním. 

Seběhla jsem dolů a trochu pouklidila kuchyň, nechala jsem od oběda opravdový nepořádek. Koutkem oka jsem kontrolovala hodiny a čekala, až mi prozvoní Harry. 

Zrovna jsem seděla před televizí a sledovala zprávy, když mi začal prozvánět mobil. 

Harry.

Natěšeně jsem běžela ke dveřím a otevřela je, stál tam Harry se sportovní taškou přes rameno a dvěma taškami ze supermarketu pověšenými na svých rukou. 

Nechala jsem ho projít alespoň do kuchyně, než jsem se mu vrhla okolo krku a zasypala jeho tvář polibky. 

Netušila jsem, že bych se mohla tak rychle zamilovat. 

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now