fifty - three - when?

3.2K 218 3

"Jsi tak nádherná," zašeptal Harry, když jsem na něm seděla již v mých šatech, on obkresloval svými prsty mé podvazky a usmíval se do mých rtů. "Nemohl jsem si přát krásnější princeznu."

Zakousla jsem se do svého rtu a poté ho jemně políbila na rty, otírala jsem své polštářky jemně o ty jeho, zavírala jsem oči a srdce mi spokojeně tlouklo. Líbání s Harrym bylo tak dobré, uměl to a já za to byla opravdu ráda. Měl tak jemné rty a vždycky chutnal po mentolové žvýkačce. 

"Kdy má přijít tvoje žena?" zeptala jsem se a Harry se podíval na hodiny. 

"Sakra, zapomněl jsem na to, Bex. Moc se omlouvám, sakra," nadával a zvedl se, jemně mě postavil na zem a pak rychle přešel k oknu, které otevřel dokořán. 

"Co to děláš?" zeptala jsem se ho ve zmatku. 

"Potřebuji vyvětrat tvůj parfém, poznala by to, že tu někdo byl," usmál se na mě a vzal mě za pas, odvedl mě do menší haly v jeho apartmánu. "Obuj se, zavezu tě domů-"

"Dojdu sama, pojedu metrem," zašeptala jsem do jeho rtů. "Nestihl bys to. Jen tu počkej na svou ženu, dobře?"

"Nemůžu tě pustit jen tak samotnou," zamumlal. 

"Venku je světlo a není to taková dálka, neboj," utěšovala jsem ho a vjela prsty do jeho dlouhých kaštanových kudrn. "Počkej tu na svou ženu," usmála jsem se na něj. "Můžeš mi zavolat, budu celou dobu na telefonu," zašeptala jsem, když jsem se obouvala. 

"Kdy se zase uvidíme?" ptal se. 

"Kdy budeš chtít," ušklíbla jsem se a naposledy vtiskla polibek na jeho chutné růžové rty. "Bylo to s tebou moc hezký."

"I s tebou," zašeptal do mého ucha a naposledy mě pohladil po vlasech, když mě vypouštěl ze svého apartmá. "A nezapomeň, Bexley, jsi moje malá princezna."

Zamávala jsem mu a pak se ve svých bílých botách s vysokou podrážkou vydala k výtahu, který jsem přivolala a jen tak ze zvyku se podívala na hodiny. Odpočítávala jsem sekundy, kdy tu výtah bude, kousala jsem se do vnitřní strany tváře. 

Dveře výtahu se otevřely a vystoupila z nich opravdu štíhlá krásná blondýnka s vysokými podpatky, džínami a koženou bundičkou, sledovala obrazovku svého telefonu a ani si mě nevšimla. Měla hodně makeupu a já jí už téměř od první chvíle pohrdala. 

Nastoupila jsem do výtahu a ucítila ten povědomý parfém. Dívala jsem se chodbou, odkud jsem přišla. Dívala jsem se na tu blondýnku, která procházela až dozadu. Potom se zastavila u Harryho dveří, odemkla je a já mohla slyšet její vysoký hlas, než se dveře výtahu zavřely a mé srdce začalo nekontrolovatelně tlouci. 

Byla to jeho žena.

Byla to jeho žena

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.
Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now