Chapter 8

23.8K 665 42

,,Myslím, že by si mal odísť Josh," povedal Louis zatiaľ čo sa Josh postavil.

,,Je to také zlé keď je vytočený?" opýtala som sa. Všetci na mňa nepríčetne pozreli.

,,Ja nechcem nič hovoriť ale ty by si sa mala najviac báť," povedal Josh, čím ma donútil myslieť na najhoršie. Dvere sa prudko otvorili a stál v nich samotný strojca môjho poníženia. V očiach mu šľahali plamene hnevu a jeho tvár bola sfarbená do červena. Klesla som na stoličku a ruky si položila na stôl.

,,Joshua vy tu čo hľadáte?" opýtal sa Styles odporným prenikavým hlasom, ktorý som od neho ešte nepočula.

,,Práve som odchádzal," povedal Josh a pomalými krokmi prechádzal ku Stylesovi, ktorý bol od Josha o hlavu vyšší. Vlastne Styles by sa dal nazvať aj Eiffelovkou. Nebolo vyššieho človeka ako on.

,,Nemáte všetci čo robiť?" skričal na ostatných čo vonku postávali a hľadeli na Stylesa. Okamžite si všetci posadali za svoje pracovné stoly a pustili sa do práce. Pohľad na ostatných mi po chvíli zmaril Styles keď zavrel dvere.

,,Chcem vidieť vaše návrhy a hneď," povedal a od El a Sophie prechádzal pohľadom na mňa a Louisa. Pohľadom zotrval na mne čo ma neprekvapilo a mala som odrazu pocit, že je vytočený ešte viac.

,,Vy.." ukázal na mňa a prišiel ku mne.

,,Chcem vidieť váš zásah do projektu," nahol sa a rukami sa zaprel do stola. Vystrašene som na neho hľadela nevediac sa pohnúť. Momentálne bol stredobodom mojich záujmov jeho hnev. V tomto zápale hnevu by bol schopný moju prácu zmiesť zo stola. Keďže je nahnevaný neuvažuje so zdravým rozumom.

,,Vy ste ma nepočuli?" zvýšil hlas. Jeho oči boli temné, tmavé a ja som nechápala ako si môže svoj hnev takto vybíjať na zamestnancoch. Na mne. Louis prešiel k môjmu stolu a zo šuflíka vybral moje návrhy. Podal ich Stylesovi a ten mu ich nechutne vytrhol z rúk zatiaľ čo odo mňa neodvrátil zrak. Roztvoril zrolovaný papier na stole a začal si ho prezerať. Nenápadne som sa na kolieskovej stoličke posunula dozadu. El so Sophiou držali v rukách svoje veci a pozerali na nás zatiaľ čo Louis sledoval Stylesa. Uvedomila som si, že trasiem a oblieva ma horúčava. Žalúdok mi zo stresu zvieralo a všetky tieto nepríjemné pocity vytvoril on len preto, že chcel vidieť môj návrh. Po hodnej chvíli odvrátil zrak od návrhu a pozrel na mňa.

,,S týmto ste chceli prísť na budúco týždňovú poradu?" nadvihol obočie. Ťažko som prehltla.

,,N - nie je to dokončené," snažila som sa znieť normálne, no zlyhala som na plnej čiare.

,,A ani nebude. Sú to čarbi. Sme snáď v materskej škôlke? Toto by urobilo decko. Koľkože máte rokov?" vykríkol a zaprel sa jednou rukou o stôl pričom druhú si dal vbok.

,,24," odpovedala som aj keď som vedela, že to veľmi dobre vie.

,,Určite? Ste si tým istá? Pripomeňte mi prečo som vás vlastne prijal?" opäť na mňa vybehol a ja som si uvedomila, že zrýchlene dýcham. Dlane sa mi potili a bola som na pokraji zúfalstva. Keby ma teraz videl Liam tak by ho asi porazilo.

,,Jej návrhy sú dobré," ozvala sa Sophia a ja som po nej okamžite strelila pohľadom. Styles sa na ňu taktiež otočil.

,,Ak vám toto príde dobré, vaše návrhy budú taktiež chabé ako tieto," zasyčal na ňu.

,,Ale to nie je pravda. Obe sú skvelé a dokonale medzi seba zapadajú," ozvala sa Eleanor a zobrala Sophii jej návrh. Prešla k stolu a roztvorila všetky návrhy spoločne s Louisovym Nerozumela som tomu. Môj návrh bol normálny a bol urobený presne podľa toho ako sme sa dohadovali.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now