forty - eight - hallway.

2.9K 226 10

Harry mě chytl za ruku a usmál se na mě, jakmile jsme vyšli před obchod se třemi malými taštičkami opatřenými růžovou mašličkou, v každé byl jeden komplet. Na cestě k autu jsme se na sebe jen usmívali, nemluvili jsme a já potom dala obě dvě taštičky na zadní sedadlo Harryho vozu. 

Harry si mě k sobě přitáhl a pevně mě držel za pas, dívala jsem se na něj přes své sluneční brýle a usmívala se, byl tak krásný. Nikdy jsem neviděla krásnějšího muže. Nikdy.

"Jsi tak nádherná, Bexley," zašeptal Harry do mých rtů a já se jen ušklíbla, sjela jsem prsty po jeho bříšku, které bylo zahalené jen bílou košilí, narazila jsem na sponu jeho pásku a provokativně s úšklebkem zatáhla, sledovala jsem, jak rychle zalapal po dechu a trhaně vydechl. 

"Jen mě polib," zašeptala jsem do jeho sladkých růžových rtů předtím, než mě Harry jemně chytl za bradu a v rychlém sledu událostí přilepil své rty na ty mé - pokaždé bylo tohle náhlé spojení jako orgasmus. Bylo to jako miliony ohňostrojů, protože jeho rty chutnaly vždy tak božsky a delikátně - nikdy jsem se jich nemohla nabažit. 

"A víš co?" zašeptal Harry a já jen zakroutila hlavou. "Pojedeme ke mně, miláčku, co ty na to?"

"A - a co tvoje žena?" zeptala jsem se ho a Harry hlasitě vydechl, poté mi otevřel dveře a nechal mě nasednout na místo spolujezdce do jeho auta, kde jsem se připoutala a čekala, až Harry obejde auto a posadí se vedle mě. "Co tvoje žena?" zeptala jsem se ho znovu, jakmile se ocitl vedle mě. 

"Moje žena," vydechl hlasitě a trhaně se nadechl, potom se zakousl do svého rtu. "Moje žena momentálně není doma. Samozřejmě tě k ničemu nenutím, jestli nechceš, nemusíš-"

Přitiskla jsem jeho rty krátce na ty Harryho a usmála se, zakousla jsem se do svého spodního rtu.

"Chci," vydechla jsem. "Chci jet k tobě, Harry."

"Jsem rád," usmál se a pohladil mě po vlasech. předtím, než nastartoval své auto a rozhodl se odjet z placeného parkoviště. 

Jeli jsme hlavními nakupovacími ulicemi Londýna, které byly v tuhle denní dobu plné lidí, mířících nakupovat, nebo se najíst do jedné z londýnských vyhlášených restaurací. 

"Budeme tam za chvíli," zamumlal Harry a já se na něj, rychle podívala, krátce pokývala hlavou a nepřestala mačkat lem mých šatů nervozitou, která mi svírala žaludek. 

Zastavili jsme a Harry si rychle vzal žvýkačku předtím, než jsme vjeli do podzemní garáže a Harry tam nechal své auto, pečlivě ho zamkl a vytáhl těch pár drobných taštiček s luxusním spodním prádlem. 

"Tak, pojď," zamumlal a chytl mě za pas, vedl mě na schodiště a to trvalo opravdu jen chvíli, za malý okamžik jsme už stáli na chodbě z bílého mramoru, po obou jejích stranách byly rozmístěné dveře z tmavého dubového dřeva s čísly bytů. "Tady, zlato," řekl a jemně se zasmál, když mě vedl do výtahu. 

Jakmile se za námi zavřely dveře, přitiskl své rty na mé a natiskl mě oproti chladné stěně výtahu. 

"Nemůžu se dočkat."

ZÍTRA ODJÍŽDÍM NA LYŽÁK DO ŠPINDLU! ♥ TAKŽE BOHUŽEL KAPITOLY NEBUDOU...

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now