forty - seven - cabinet.

3K 228 6

Čekala jsem ve zkoušecí kabince, která byla opatřena luxusním zrcadlem s pozlaceným rámem a všechno tam bylo takové hezky srovnané, něžné a krásné - byl to luxusní obchod a já s tím počítala, jakmile jsem viděla interiér. 

"Miláčku?" slyšela jsem Harryho hlas a vyšla ven, stále jsem byla oblečená a jen čekala na Harryho. "Tady jsi, mám tu pro tebe pár kompletů a chci, aby sis je pro mě vyzkoušela, můžeš to pro mě udělat, zlato?"

"J - jo," zamumlala jsem a podívala se na to, co držel v ruce. "Udělám to."

"Dobře, počkám tady, než budeš hotová," zašeptal do mých rtů a jemně přejel po křivce mého zadečku. "Nespěchej," dodal, když jsem od něj převzala pár ramínek a Harry se usadil do křesílka, dal si nohu přes nohu a vzal si ze stolečku nějaký časopis.

Zapadla jsem do kabinky a podívala se na to, co mi Harry přinesl. 

První komplet byl v pastelové zelené, trochu připomínala akvamarínovou. Měl samozřejmě bílou krajku po stranách a byly to jednoduché kalhotky, vzadu měly trochu výřez a to způsobilo, že například pod upnutými šaty nebudou vidět. Horní část se skládala z podprsenky, která nebyla tak zcela obyčejná, bylo to něco mezi podprsenkou a korzetem, protože neměla typické zapínání, ale pod košíčky byla opravdu krásná krajka, která pokračovala přes má žebra až k mému bříšku.

Zhluboka jsem vydechla a sundala si své šaty, stáhla jsem si z nohou své bílé punčochy a sundala si i své spodní prádlo. Jak jsem tam tak stála, nezapomněla jsem se pár minut prohlížet v zrcadle. Nelíbila jsem se sobě, ale líbila jsem se Harrymu, což pro mě bylo opravdu důležité. 

Vzala jsem kalhotky a jemně si je natáhla na sebe, seděly mi a byly moc příjemné. Byla jsem typ pro drahé luxusní krajkované prádlo, které obepínalo mé křivky, větší zadeček a mou vybledlou porcelánovou pokožku. Proto jsem si ještě oblékla podprsenku, která žádné zapínání neměla, a prohlédla se v zrcadle. Teď jsem se sama sobě líbila, hodilo se to ke mně, tyhle pastelové barvy. 

Byla jsem trochu nervózní, když jsem se v tom měla jít ukázat Harrymu, ale nakonec jsem to udělala - věděla jsem, že miluje mé tělo a proto to pro něj nebude problém, že nejsem dokonalá jako jeho žena. 

"Harry?" zašeptala jsem směrem k němu, když byl začtený v nějakém katalogu. "Půjdeš se prosím podívat?"

"Už jdu, miláčku," zamumlal a zvedl se, upravil si límeček od své košile a já jen sledovala jeho boky, které se pohybovaly, když Harry šel. 

"J - já jen -" koktala jsem ze sebe, když byl v bezprostřední blízkosti. "J - Já si tím nejsem jistá."

"Jen se mi ukaž," zamumlal a vlezl ke mně, zatáhl za námi červený závěs a už jsme tam byli jen dva, naše těla do sebe narážela a naše dechy byly sladěné, pozorovali jsme se vzájemně. "Jsi tak nádherná, miláčku. Tak nádherná mladá dívka."

"Myslíš?"

"Ošukal bych tě hned tady, jemně bych tě ohnul a hladil bych tvůj zadek, naplácal bych ti a pak stáhl tyhle nádherné pastelové krajkované kalhotky, pohladil bych tě a klekl bych si, jemně bych tě lízal. Líbily by se ti mé rty od tvé vlastní vlhkosti? Prohýbala by ses slastí, kdybych tohle dělal. A potom bych tě jen pomalu ošukal, abych tě trápil. Možná bych ti mohl držet ruce za zády a zacpal bych ti pusu..."

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!