Merhamet 40.Bölüm izle 12 Şubat 2014

66 0 0

[http://www.fiberdiziizle.com/merhamet-40-bolum-izle-12-subat-2014.html Merhamet 40.Bölüm izle]

Sermet ve Fırat, lüks bir lokantaya ortak olmaya karar veriyor. Lokantanın sahibi Ahu'yu (Naz Elmas) gören, Narin ve Deniz'in yüzleri değişir.

Atölyesi ile birlikte Can'ın bütün hayatı da küle dönmüştür. Irmak, Can'ı evlerinde misafir ederek, Sermet'le Deniz'in arasını bozmayı planlamaktadır. Deniz'i alıp giden Sermet ise, Irmak'ın hevesini kursağında bırakır. Sermet büyük bir heyecanla Deniz'i kendi evinde ağırlamaya hazırlanırken, evde burun buruna geldiği birisi, Deniz'i şok eder.

Deniz, krizler geçirerek kendisini Narin'in yanına atar ve Sermet'e olan aşkını itiraf eder. Fırat ise, Deniz'in halinin hesabını sormak için abisine gider ve o da dertli Sermet'in aşk itirafları ile şok olur. Narin ve Fırat'ı, iki çılgın arasında zor günler beklemektedir. Ali, Şadiye ile kahve içerken, Fırat ve Narin'e yakalanır. Fırat onu, kızdan uzak durması için ciddi şekilde uyarılır. Şadiye'ye hayatını köklü bir şekilde değiştirecek sürpriz bir iş teklifi gelir.

Sermet ve Fırat, zor durumda olan ve ortak arayan lüks bir lokantaya ortak olmaya karar verirler. Fikirlerini almak ve mekanı göstermek için Narin ve Deniz'i de lokantaya davet ederler. Lokantanın sahibi Ahu'yu gördükleri an, Narin ve Deniz'in yüzleri değişir. Fırat ve Sermet ise onların haline hiçbir anlam veremez.

[http://www.fiberdiziizle.com/merhamet-40-bolum-izle-12-subat-2014.html http://www.fiberdiziizle.com/merhamet-40-bolum-izle-12-subat-2014.html]

Sevenlerinin merakla beklediği Merhamet 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merhamet 40. yeni bölüm 12 Şubat çarşamba akşamı ekrana geliyor. Merhamet 40. yeni bölümde heyecan fırtınası hız kesmiyor. Merhamet 40. yeni bölümde Irmak sinsi planlar içerisindedir. Merhamet'e yeni karakter katılır. Merhamet 40. yeni bölüm ile ilgili tüm merka ettikleriniz burada.

Merhamet 40.Bölüm izle 12 Şubat 2014Read this story for FREE!