365/17 - 064 - IBALGIN

15 0 0
                         

5.BŘEZNA 2017 - IBALGIN

Je to léčivo ze skupiny nesteroidních antiflogistik, které se používá na tlumení bolestí, zánětů a horeček

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Je to léčivo ze skupiny nesteroidních antiflogistik, které se používá na tlumení bolestí, zánětů a horeček. Existuje ve formě tablet, sirupů a léků pro lokální podání (krémy, gely). Tablety v síle do 400 mg se dají zakoupit v lékárně i bez lékařského předpisu. Jo, tak to je IBALGIN!

Začalo jaro. Hokejbalové jaro. A u toho rozhodně nemůžu chybět. Parta chlapů, kdy většina dávno přešla přes práh třicítky. K tomu pár mladíků, kteří k našemu společnému výkonu přidají tu část sportovní.

Moc mne to s nimi baví. Vždycky pookřeju a nemusí to být ani spojeno s výsledkem, kterého dosáhneme na hřišti. Respektive většinou tomu ani tak není. Většinou totiž prohráváme. 

Ale vítězství je skryto v něčem úplně jiném, než v nějakém sportovním výsledku. V radosti z kolektivu, který se dobře baví a který nám odrostlejším úspěšně prodlužuje mládí.

Škoda jen, že po úspěšném sportování je potřeba trochu nesteroidních antiflogistik, kterých se používá na tlumení bolestí, zánětů a horeček. A je opravdu úplně jedno zda ve formě tablet, sirupů a léků pro lokální podání (krémy, gely). Podstatné totiž je, že tablety v síle do 400 mg se dají zakoupit v lékárně i bez lékařského předpisu. 

Podstatné opravdu je, že pro sportovce ve věku nad 40 let existuje IBALGIN!

365/17Zde žijí příběhy. Začni objevovat