Deli | 2. Bölüm

75.8K 717 19

Jamie..Kendi kendime ismini tekrarlamıştım onun.Kötü bir çocuk olsada beni her zaman mutlu etmiştir.Tamam her zaman demeyelim bana zarar vermeye çalıştığı zamanlar olmuştu elbet.Annemin sesiyle düşüncelerimden ayrıldım.

''Hadi Jessica neyin var senin acele etmeni söyledim sana duymadın mı!?''

Başımı hayır anlamında sallamıştım.Gerçekten ne dediğini duymamıştım.Ya da dinlememiştim diyelim.Hızla yemeğimi bitirip odama çıktım ve yanıma bi kaç kıyafet aldım.Jamie yüzmeyi çok severdi.Belki birlikte evlerine yakın bir yerdeki havuza gideriz diye yanıma bikinimi de almıştım.Annem ve babam aşşağıdan seslendi.

''Geç kalmak istemezsin!''

Çantamı kaptığım gibi hızla aşağı indim kenardan telefonumu ve kulaklığımı aldım.Hep birlikte evden çıktık.Yoldayken tabii ki müzik dinleyecektim.Bunu her zaman yaparım.Şarkının sözlerinden biraz mrıldandım..

I'm half the man, at best

(Yarım bir adamım, en azından.)

With half an arrow in my chest

(Göğsümdeki yarım ok ile birlikte)

I miss everything we do

(Yaptığımız her şeyi özlüyorum)

I'm a half a heart without you

(Sensiz bir yarım eksik)

Şarkının sözleriyle huzura ermiştim.Bu şarkı her zaman beni rahatlatır ve ağlatmayı başarır.Uzun süre yol aldık indiğimizde Brad'den mesaj vardı.

*Seni özledim.Vardınız mı?

Işık hızıyla ona cevap verdim beni her zaman mutlu ederdi ve evet onu çok özlemiştim.

*Evet vardık.Bende seni özledim büyük adam.

Kendine büyük adam denmesini çok seviyordu.İstemsizce gülümsedim.Altıma abimin bana aldığı krem eteği giymiştim.Üzerimede sarı askılımı giymiştim saçlarım açık ve yana doğruydu ve bileklikde takmıştım tabii.
Koşar adımlara onlara yetiştim kapıyı çaldık.O büyük kapı her zamanki gıcırtısıyla açıldı.Açan tabii ki Ashley teyzeydi..

''Hey!Hoşgeldiniz!''

Hızla bizi içeri soktu sarıldık Jamie sanırım yukarıdaydı annesi ona bağırdı.

''Tyler aşağı gel tatlım misafirlerimiz var!''

Tyler onun ikinci ismiydi ve onu kullanmaktan hiç hoşlanmazdı.Bazen onu gıcık etmek amacı ile hitap etsemde her seferinde beni yenerdi.Çok geçmeden indi. Görmeyeli hayli değişmişti..

Deli (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!