Başlamadan önce küçük bir not;
Hikayenin YALNIZCA ilk bölümlerinde yazım yanlışları mevcut, şu an bu notu eklediğim tarihte 100. Bölümü de yayınladım, geriye dönüp tüm bölümleri editleyeceğim bir gün olacak lakin ne zaman zaman bulacağım bilmiyorum. Şimdiden çok özür dilerim, umarım yirminci bölümlere kadar yazım yanlışları sizi rahatsız etmez, sonradan düzeliyor zaten. Teşekkür ederim, iyi okumalar! 🌸

Sabah uyandığımda ince ama bir o kadarda kibirli bir ses kulağımı tırmaladı. Bu annemin her zamanki ''Kahvaltı hazır!' bağırışlarındandı. Yüzümü yıkayıp aşağı indim ve sofraya oturdum.

''Bu gün annen ile birlikte tatile çıkacağız ve senide Ashley teyzene bırakacağız.''

Babamın kalın ses tonunu kulaklarımda hissetmiştim. Ashley teyze ve Taylor amca bizim aile dostumuzdur. Bir çocukları var ve şehir dışında yaşıyorlar. Evet bu oldukça kötü, ayrıca annem ve babam onları çok sevip sayıyorlar.

''Orada çok sıkıldığımı biliyorsunuz baba. Evde kalsam olmaz mı ?'

Ona karşılık vermiştim. Babam genellikle evdeyken kendine karşı gelinmesini sevmezdi.Evin, tabiri caiz ise 'reis'i o olduğundan sesimizi çıkaramazdık tabii ama yinede babamı çok seviyordum.Gerçekten onların evine gitmek istemiyordum.Belki de şansım yaver giderde onlarda evde olmamış olurlar.

''Uzatma Jessica orada kalacaksın dedim o kadar.''

Çaresiz onaylamıştım.Babamın kuralcı tavrı beni deli ediyordu.Ama işin iyi yanı evdeyken rahat rahat konuşamadığım erkek arkadaşım Brad ile daha rahat konuşup mesajlaşabilecektim.Sanırım oraya gitmenin en iyi yanı buydu.

''Senin yaşında bir oğlu var Jessica neden sıkılasın?''

Demişti annem alaycı bir tavırla.Evet benim yaşımda bir oğlu vardı ve şehirin en iyi üniversitelerinin birinde okuyordu.Okulun temiz ve özel kıyafetleri vardı.Okulları bakımlıydı ve yerde bir çöp dahi göremiyordunuz.Bense derslerim iyi olduğu halde neredeyse büyükannemin defalarca giyilmiş çorapları gibi kokan bir okula gitmek zorundaydım.Pisti ve öğrenimi de iyi sayılmazdı.Bazen nedenini bilmediğim bir şekilde bu konuda onu çok fazla kıskanıyordum.Ama benim hayatım iyi ve güzeldi.Onunki ise karanlık ve berbat.Bazen kendine zarar veriyordu ve bu hoşuna gidiyordu.Sanki bir mazoşist gibi.Ondan bazıları her ne kadar korksa da aynı duyguyu ben hissetmiyordum.Bana hep iyi davranırdı.Hatta bi keresinde beni sevdiğini bile söylemişti.Arkadaş olarak tabii.Ah unutmadan, Adı Jamie..

Deli (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!