6-Cennet/cehennem

4.7K 244 38

YAZAR NOTU:Selam! Bu notu kaç kişi okuyacak bilmiyorum ama yazmam gerekiyor gibi hissediyorum. Şimdi baylar bayanlar; şu takım konusunu kafasına takanlar olacak gibi hissediyorum. Hani karakterlerim GSli ve zafer kazandılar... Bu yanlış anlaşılsın istemiyorum. Takım konusu benim uydurduğum bir şey değil; yani şöyle ki Kıvanç Tatlıtuğ'da, benim arkadaşım ve buranın kahramanı Tuğba Özkan'da galatasaraylı bu yüzden karakterlerimiz aslan. Her ne kadar fenerbahçeli bir yazar (artık bana yazar denirse) olsamda karakterlerime saygı duyuyorum. Umarım sizde bu takım konusunda rahatsız olmazsınız. Hepinizi kocaman seviyorum. Yanlış okumadınız kocaman seviyorum. Benim sözlüğümden bir tabir. :)

Neyse çenem yine çok düştü. -_- İyi okumalar ^_^

*

Çünkü ben prensesin bende değerli olmasını seviyorum.

*

"Ya Kıvanç abi uyan hadi."

Diyen Kumsal'a inat gözlerimi açmadım.Yaklaşık 10 dakikadır beni uyadırmaya çalışıyor ama ben gözlerimi açmıyorum.Yatak hareketlendiğine göre yanıma çıktı minik fare.Birkaç saniye sonra yanağımdan öptü.Ben daha çekilmesine fırsat vermeden yakladım onu.Yatağa yatırıp gıdıklamaya başladım.

"Haha...bırak...haha..beni."

Bir yandan kahkaha atıyor bir yandan kurtulmaya çalışıyor ama nafile.Benim elimden kolay kolay kurtulamaz öyle.Ben hala daha Kumsal'ı gıdıklarken kapım açıldı.

"Uyanma...Kıvanç!Ne yapıyorsun?Bırak çocuğu."

Diyen annemi hiç kâle almadım.Ama deniz kızım kurtuluş umuduyla kollarını anneme uzattı.

"Zeynep Sultan...Kurtar beni."

Deyince Kumsal,annem yanımıza geldi hemen.Kumsal'ın yapamadığını yapıp kurtardı onu benden.Sonra da kucağına aldı.Ben de yatağa attım kendimi hemen.

"Kumsal'dan betersin be oğlum.!"

Azarı da yedik.Neyse baya eğlendim o yeter bana.

"Ama eğlendik biz.Değil mi Kumsal?"

"Hı hiçte bile."

Diyen Kumsal'a baktım hayretle.Anneme göstermeden dil çıkardı bana.Yandın cimcime kaçacak delik ara!

"Hadi hadi çok konuşmadan in aşağı.Şu yüzündekilerin hesabını ver bana!"

Deyip çıktı odadan.Ben onları tamamen unutmuştum.Şimdi yandım işte.

*

"Günaydın millet."

Dedim merdivenlerden inerken.Nedense bu sefer günaydınımı alan bir tek abim oldu.

"Günaydın günün kahramanı."

Dedi sırıtarak ben yerime geçerken.Ne kahramanı ya?Yoksa Kumsal dünkü kavgayı mı söyledi?Yok canım Kumsal yapmaz öyle şey.Yapmaz değil mi?

"Ne kahramanı abi ya?"

"Ben demiyorum aslanım gazeteler söylüyor, bak."

Deyip gazteyi uzattı bana.Bende aldım hemen.Baş sayfada ki resimde ben varım.Daha doğrusu biz...İlk fotoğrafta benim yüzüm kameralara dönük.Resmen 32 diş sırıtıyorum.Kumsal kucağımda,Tuğba'nın ise kameraya arkası dönük.Ama kahverengi saçları belli ediyor kendini.Bunu yemek yemeden önce AVM de çekmişler anlaşılan.Diğer resim maç çıkışı kavga ederken çekilmiş.O pozda bir tek Emre ile ben gözüküyoruz.Tuğba ile Kumsal da var ama yüzleri karanlık çıkmış.Resimleri incelemem bittikten sonra masadakilere baktım bir iki saniye.Babam ve annem şaşkın diğerleri ise sırıtıyor.Hele abimde ki pis sırıtış bu haberin bana dünyayı dar edeceğini gösteriyor.

CAN SUYU'M (Tamamlandı)Where stories live. Discover now